שתף קטע נבחר

"הנער שדרס את אבי הופך עכשיו לכוכב"

אבי חזן, שמשתתף בריאליטי של ערוץ 10 "עד סוף העולם" עם גרושתו רוית אסף, היה מעורב בצעירותו בתאונת דרכים שגרמה למותו של אהרון כהן, וכעת משפחתו של המת מתרעמת. "לא מסוגלים לראות את הפרומואים, כולנו בוכים", אומרת הבת

ושוב, בדרך לריאליטי - יוצאים השלדים מהארון. בני משפחתו של אהרון כהן, שנהרג בתאונת דרכים בפברואר 1983, מבקשים כעת להציף לפני השטח את סיפורו הטרגי - זאת לאחר שגילו כי אברהם (אבי) חזן, הנהג שדרס אותו, מככב בתוכנית "עד סוף העולם" שתעלה בקרוב בערוץ 10. "הבחור הזה שגרם למותו של אבי לפני 31 שנה ומעולם לא בא ואמר סליחה, הולך להיות כוכב ריאליטי, כוכב תרבות", אומרת ל-ynet בכעס בתו של כהן, רונית איתן. "אני לא מסוגלת לראות אפילו את הפרומואים, כולנו בוכים".

 

במסגרת התוכנית, חזן משתף פעולה עם גרושתו, מלכת היופי לשעבר רוית אסף, במשימות אתגריות שצולמו בפיליפינים - מול זוגות גרושים אחרים. "אף פעם לא ביקשתי לתלות אותו בכיכר העיר ולשפוט אותו מחדש", אומרת איתן. "אני רק רוצה להציף את הסיפור הזה. אחותי ראתה את הפרומואים וזיהתה אותו מיד. לקחנו את זה מאוד קשה. זה כמו מלאך המוות מול העיניים. הוא אפילו לא בא לבקש סליחה. אחרי שהשאיר את אמא שלי אלמנה עם ארבעה ילדים. אני רוצה שבפעם הבאה, לפני שלוקחים כוכבי ריאליטי - שיבדקו מה הרקורד שלהם".

 

הכתבה על אברהם חזן מאוקטובר 1984 (מתוך "ידיעות אחרונות") (מתוך
הכתבה על אברהם חזן מאוקטובר 1984(מתוך "ידיעות אחרונות")

זו לא הפעם הראשונה שסיפורו של חזן והנסיבות שהובילו לסגירת התיק נגדו, עולים לכותרות. באוקטובר 1984, כשנה וחצי אחרי אותה תאונה טרגית, פירסם "ידיעות אחרונות" את טענות המשפחה - שזעמו על כך שלא רק שהמשטרה לא השלימה כראוי את חקירת המקרה, אלא אף הותירה בידי חזן (שהיה בן 17 בלבד בזמן התאונה) את רישיון הנהיגה שלו. "ביום שבו

התחלנו לשבת שבעה, נודע לנו כי אנשים ראו את הנער שפגע באבי כשהוא נוהג שוב במכונית", צוטטה אז איתן (אז רונית כהן). "שבורים וכואבים, התחלנו את חיי היום-יום, במאמץ לאחות את שברי ליבנו ולחיות כרגיל, אך יום יום ראינו את אברהם חזן, הנער שפגע באבי, נוהג כרגיל מול עינינו, באותה מכונית שפגעה באבי. אני עצמי התעלפתי פעמיים כשראיתי אותו נוהג".

 

באותה כתבה נחשפו ממצאים שהעידו לכאורה כי המשטרה התרשלה בטיפול במקרה, ושלמרות לא מעט עדויות שתמכו בכך שנהיגה רשלנית גרמה למותו של כהן - הוחלט בכל זאת לסגור את התיק. "משום מה נעשה אי-צדק", טענה אז איתן. "משום מה לא חיפשו חוקרי המשטרה עדים נוספים, אלא הסתפקו בעדות שמסר הנער שפגע באבי ובעדות שמסר חברו, שישב איתו ברכב... כל חיינו התחנכנו על אהבת המדינה ועל הצדק. היכן הוא? האם הוא קיים רק על הכתב?".

 

מערוץ 10 נמסר בתגובה: "מדובר בתאונת דרכים שארעה לפני 30 שנה. אבי הועמד לדין והוטל עליו עונש, רישיון הנהיגה שלו נשלל לשנתיים".

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לאתר ההטבות
מומלצים