שתף קטע נבחר

פרשת שלום: וינשטיין ביקש לבצע עוד בדיקה

היועץ המשפטי לממשלה, פרקליט המדינה וראש אגף החקירות והמודיעין במשטרה דנו בפרטי החקירה. המשטרה ביקשה לסגור את התיק, אך וינשטיין ביקש לבצע בדיקה נוספת שתתבצע בימים הקרובים

בתום ישיבה שהתקיימה היום (ד') בהשתתפות היועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין, פרקליט המדינה שי ניצן וראש אגף החקירות והמודיעין במשטרה ניצב מני יצחקי, הוחלט כי טרם בשלו התנאים לסגירת תיק סילבן שלום.

 

פרשת סילבן שלום - כתבות נוספות:

 

סיפורים חמים נוספים - בפייסבוק שלנו

 

בפגישה הוצגו בפני הבכירים הממצאים שהושגו עד כה. ראש אגף החקירות אמר כי מבחינתו פעולות הבדיקה הסתיימו ויש לסגור את התיק. אולם וינשטיין ביקש לבצע בדיקה נוספת שתתבצע בימים הקרובים בנוגע לאי שיתוף הפעולה של המתלוננות האפשריות. הפרשה נחשפה לפני כחודש, אז התלוננה תושבת אזור המרכז שהייתה בעבר פקידה של השר שלום, כי הוא הטריד אותה מינית לפני כ-15 שנה.

היועמ"ש יהודה וינשטיין (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
היועמ"ש יהודה וינשטיין(צילום: מוטי קמחי)

על סיפורה חלה התיישנות אך אנשי היחידה הארצית לחקירות הונאה קיבלו מידע ולפיו יש לכאורה נשים נוספות שאולי הוטרדו מינית על ידיו. החקירה, עם זאת, לא הובילה לשיתוף פעולה מצדן וגורמים במשטרה אף הבהירו כי "אין סיכוי של ממש לתיק הזה".

 

שלום נחקר בנושא, הכחיש את הדברים וטען כי הוא אינו מכיר את המתלוננת. מקורביו הדגישו כי מדובר בניסיון לחיסול פוליטי, שתוזמן להיחשף בעיצומו של המירוץ לנשיאות. ההצבעה החשאית בכנסת לבחירת הנשיא הבא אמורה להתקיים עד 27 ביוני.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי מועלם
סילבן שלום
צילום: אבי מועלם
מומלצים