שתף קטע נבחר

אחרי שנפרד מזוגתו: הולנד נעזב ע"י המאהבת

נשיא צרפת נשאר קירח מכאן ומכאן: ארבעה חודשים אחרי שעזב את הגברת הראשונה בעקבות הרומן החשאי עם ז'ולי גאייה, שחקנית הקולנוע נפרדה ממנו

מגזין הרכילות הצרפתי "גאלה" מדווח כי ז'ולי גאייה, המאהבת של נשיא צרפת פרנסואה הולנד, שנפרד לא מזמן מבת זוגו ולרי טרירוויילר בעקבות חשיפת הרומן החשאי שניהל עם גאייה, עזבה אותו בעצמה.

 

עוד חדשות מהעולם :

 

לפי הדיווח במגזין הצרפתי, מקורביה של גאייה סיפרו שחשיפת הרומן והפניית הזרקורים אליה גרמו לה שלא לרצות עוד במערכת היחסים. הלחץ התקשורתי והחטטנות שהתלוו לחשיפה, כך נכתב, שברו את גאייה, שהופיעה בציבור רק פעם אחת מאז התפוצצות הפרשה.

מימין לשמאל: גאייה, הולנד וטרירוויילר (צילום: AFP, MCT) (צילום: AFP, MCT)
מימין לשמאל: גאייה, הולנד וטרירוויילר(צילום: AFP, MCT)

התמונה "המפלילה" על שער המגזין "קלוזר" ()
התמונה "המפלילה" על שער המגזין "קלוזר"

הולנד ובת זוגו, הגברת הראשונה טרירוויילר, נפרדו בחודש ינואר השנה, כמה ימים לאחר שהמגזין "קלוזר" חשף את הרומן הסודי של הנשיא עם שחקנית הקולנוע ופרסם את תמונותיו יוצא מדירה מסתורית בפריז כשהוא חבוש קסדה לראשו.

חשיפת הרומן מוקדם יותר השנה (צילום: AP) (צילום: AP)
חשיפת הרומן מוקדם יותר השנה(צילום: AP)

 

בתמונות שפרסם המגזין "קלוזר" נראתה השחקנית בת ה-41 מגיעה לדירה בפריז ברובע השמיני בשעות המאוחרות של הלילה. בצילום אחר נראה אדם הדומה למאבטח של הולנד. גבר שני, שלטענת המגזין היה הולנד עצמו, הגיע לאחר מכן על קטנוע. בתמונה שצולמה בבוקר שלמחרת נראה גבר מגיע לדירה עם שקית של קרואסונים וגבר נוסף עם קסדה מגיח וקופץ על המושב האחורי של הקטנוע. בצילום עוקב

נראתה אישה הדומה לז'ולי גאייה יוצאת והולכת במורד הרחוב.

 

בעקבות פרסום הרומן החשאי בין השניים אושפזה זוגתו דאז של הנשיא, טרירוויילר, בבית חולים, ולפי הדיווחים היא עברה התמוטטות עצבים. בחלוף כמה שבועות השתחררה וטסה להודו, שם אמרה לעיתונאים כי סגרה את פרק זה של חייה ונראתה מאוששת. הולנד הודיע כי סיים את מערכת היחסים עם טרירוויילר, והיא סיימה את תפקידה כגברת הראשונה של צרפת.

 

מוקדם יותר החודש חזרה לחייו של הולנד אקסית אחרת - לפחות לחיים הפוליטיים. סגולן רויאל, בת זוגו לשעבר, אם ארבעת ילדיו ובכירה בעצמה במפלגה הסוציאליסטית של הולנד, מונתה לשרת הסביבה והאנרגיה בממשלת צרפת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AFP, MCT
גאייה, הולנד וטרירוויילר. המשולש התפרק, גם הזוגיות
צילום: AFP, MCT
מומלצים