שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  הצלם שתיעד את הנחלאווי: "חששנו שיירה"
  אחמד עאמר טוען כי ברשותו חומרים נוספים שישפכו אור על התקרית שבה היה מעורב חייל הנח"ל דוד אדמוב. "יום קודם הוא קילל אותנו ברוסית", טען
  פרשת "דוד הנחלאווי" גרסת הצלם: אחמד עאמר, הצלם שתיעד את התקרית שבה היה מעורב החייל דוד אדמוב ומסעירה את צה"ל, דוחה את הטענה כי הפלסטינים התגרו במכוון בחייל - על מנת לתעדו. לטענתו, אדמוב היה מעורב בתקרית אלימה גם יום קודם לכן, וקילל ברוסית. "כשאפרסם את הסרט המלא, כולם יבינו", הוא אומר ל-ynet.

   

  עוד סיפורים חמים בפייסבוק שלנו

   

  הסרטון שצילם עאמר: "לא התגרינו"

  הסרטון שצילם עאמר: "לא התגרינו"

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  עוד בפרשה:

   

  עאמר טוען כי במקום האירוע היו מתנחלים חמושים ואדמוב עיכב ארבעה פלסטינים. לדבריו, במקום שרר מתח כי היה לו מפגש קודם עם החייל. "יום לפני האירוע הגעתי למקום עם אדם נוסף ואותו חייל (דוד) החל לקלל אותנו ברוסית", הוא טוען. "אני מדבר ומבין היטב את השפה ושמעתי אותו אומר לנו שאנחנו זונות ושכל הערבים זונות. אמרתי לו שאני מבין מה הוא אומר והוא ענה שהוא נציג החוק במקום הזה".

   

  לטענת הצלם, אדמוב היכה את אחד הנערים הפלסטינים שהיו במקום וכשהבחין כי הוא מצולם - דרך
  את הנשק. "שאלנו אותו למה הוא מתנהג בצורה לא מכובדת ולמה הוא מדבר אלינו ככה? ואז הוא דרש שנפסיק לצלם והחל לאיים עלינו. הוא ניסה להכות את הצלם השני ורואים זאת בצורה ברורה בווידיאו", אומר עאמר. "חששתי שהוא לא סתם מאיים אלא גם מתכוון לירות".

   

  באשר לטענות על התגרות מכוונת, אמר: "לא הייתה התגרות מתוכננת מצדנו בשום אופן. יש וידאו מלא של כל האירוע שאני מתכוון לפרסם ובאמצעותו יוכח שכל הטענות האלו שקריות. הוא היה הגורם האלים, אני דיברתי איתו בצורה מכובדת והווידאו המלא יוכיח זאת".

   

  בימים שלאחר הפרסום קיבל אדמוב תמיכה רבה מחיילים רבים, שהעלו תמונות לפייסבוק עם הכיתוב "גם אני עם דוד הנחלאווי", ועאמר בוחר לגנות זאת. "זה לא מתקבל על הדעת. אני מגנה את הקמפיין הזה. כל חייל שמתנהג באלימות צריך להיעצר על ידי הצבא", הוא אומר. "כל חייל שתוקף אזרחים יוצר בעיה לא רק לאותם אזרחים אלא גם לצבא. יש גם חיילים שמתנהגים יפה לפלסטינים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים