שתף קטע נבחר

DJ, גביע ועימות. ראש העיר נגד המשטרה

מפקד תחנת לוד הורה להפסיק מסיבה שארגנה העירייה אחרי זכיית מכבי ת"א ביורוליג. ראש העיר רביבו כעס והתעמת עם השוטרים: "אני כאן ראש העיר, אם רוצים שיעצרו אותי. שיפסיקו לזלזל". צפו בעימות

במשטרת מרחב שפלה ובתחנת לוד זועמים על ראש העירייה, יאיר רביבו, שלטענתם ביזה את מפקד התחנה המקומית בלוד, סנ"צ צביקה חסיד. העימות בין הצדדים החל כאשר מפקד התחנה הורה להפסיק מסיבת רחוב מאולתרת שנערכה בעיר אחרי זכייתה של מכבי תל אביב ביורוליג, בשבוע שעבר.

 

 

מיד לאחר שמכבי ניצחה את ריאל וזכתה בגביע, ארגנה עיריית לוד מסיבת ניצחון באחת הכיכרות בשכונת בן גוריון בעיר. למקום הוזמן די ג'יי, היו אפילו זיקוקים, אבל לא כולם בשכונה נהנו מהרעש והחגיגות. תושבים שמתגוררים ליד הכיכר התקשרו למשטרה וטענו שהמסיבה מפריעה להם, ולמקום הגיעו שוטרים

יחד עם מפקד תחנת לוד, סנ"צ צביקה חסיד.

 

השוטרים ביקשו מהחוגגים להפסיק את המסיבה אבל נתקלו בהתנגדות. בעקבות כך הם הודיעו לדי-ג'יי שהוא מעוכב לחקירה, בין השאר משום שהמשטרה לא נתנה אישור לאירוע הספונטני.

 

ראש העיר רביבו לא אהב את ההחלטה של המשטרה. בסרטון נראה רביבו מתעמת עם מפקד המשטרה, לא מאשר לנציגי העירייה לדבר עם השוטרים ואומר: "אני כאן ראש העיר, נבחרתי עם 18 אלף קולות".

 

כאשר מפקד התחנה דרש מהדי-ג'יי להגיע למחרת לחקירה, צעק לו רביבו: "אתה לא מגיע, תביא לי אזיקים, שיעצור אותי, הוא אמר שיריתי זיקוקים אז מי שרוצה שיעצור אותי, שיפסיקו לזלזל בראש עיר נבחר". כמו כן נשמע רביבו אומר למפקד התחנה שהאירוע הזה לא יעבור בשקט. גם במשטרה רואים בחומרה את האירוע ומתכוונים לזמן את ראש העירייה לשיחת אזהרה.

 

מעיריית לוד לא נמסרה תגובה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
העימות בלוד
צילום: קובי קואנקס
רביבו. יזומן לשיחה במשטרה
צילום: קובי קואנקס
מומלצים