שתף קטע נבחר

שופט היכה באגרוף עורך דין בבית משפט

המצלמות בבית משפט בפלורידה תיעדו את הוויכוח הסוער בין השופט לבין סנגור ציבורי. בשלב מסוים יצאו השניים למסדרון בית המשפט, שם היכה השופט מרפי את הסנגור וינשטוק

שופט במדינת פלורידה שבארצות-הברית היכה בתחילת השבוע באגרוף סנגור, במהלך עימות שפרץ בין השניים באולם בית המשפט ונמשך במסדרונות. צפו בחילופי הדברים בין השניים:

 

רשת טלוויזיה באורלנדו, ששידרה את תיעוד הוויכוח ואת הקולות מהקטטה, דיווחה כי השופט ג'ון מרפי היכה את הסנגור אנדרו וינשטוק, לאחר חילופי דברים בין השניים בנוגע למשפט מהיר שייערך לנאשם שאותו מייצג הסנגור. "אתה יודע, אם הייתה לי אבן הייתי זורק אותה עכשיו. תפסיק לעצבן אותי, פשוט תשב. אני לא צריך את העזרה שלך. שב", אמר השופט במהלך הוויכוח הלוהט עם עורך הדין. וינשטוק לא ויתר והשיב: "אתה יודע, אני סנגור ציבורי. יש לי את הזכות להיות פה ולייצג את הלקוח שלי".

 

בשלב זה התלהטו עוד הרוחות ואז הציע אחד מהם לצאת החוצה. במסדרון בבית המשפט, כך לפי עדי ראייה, היכה השופט

 באגרוף את הסנגור. אחד מעוזרי השריף הפריד בין השופט לעורך הדין. כשחזר השופט לאולם המשפט קיבל אותו הקהל במחיאות כפיים. אישה שהייתה באולם המשפט אמרה כי היא מצדיקה את מעשיו של השופט, משום שהסנגור היה חצוף.

 

וינשטוק, לעומתו, לא חזר לאולם. סנגור ציבורי אחר אמר כי וינשטוק ככל הנראה נפגע בראשו. ההערכה היא שהשניים יושעו מתפקידם. בפוקס ניוז ניסו להשיג את תגובתו של השופט, שלא נעצר בעקבות התקרית, אך איש לא ענה בלשכתו. דובר ברשות בתי המשפט בפלורידה לא הגיב.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הסנגור ליד הדוכן. מתוך הסרטון
מומלצים