שתף קטע נבחר

המין בקריית גת: תואשם במעשי סדום בנערים

האישה בת ה-38, שקיימה יחסי מין עם עשרות נערים, נמצאה כשירה לעמוד לדין - ובשבוע הבא תואשם במעשי סדום ובמעשים מגונים בקטינים

היא טוענת שנפלה קורבן לאונס ונוצלה בידי נערים רבים, אבל במשטרה ובפרקליטות מחוז דרום החליטו בכל זאת להעמידה לדין. האישה מקריית גת, שעצורה בחשד לקיום יחסי מין עם עשרות נערים, תואשם במעשי סדום ובמעשים מגונים בקטינים מתחת לגיל 14. מחרתיים (יום ראשון) ידון בית המשפט אם להאריך את מעצרה. בימים האחרונים האישה עברה סדרת בדיקות פסיכיאטריות ונמצא כי היא כשירה לעמוד לדין.

 

במשטרת מרחב לכיש סיימו בימים האחרונים את החקירה, שבמהלכה נגבו עשרות עדויות מנערים ומעובדים סוציאלים וכן מבני משפחה. מאותן עדויות עלה כי האישה, בת 38, קיימה בארבע השנים האחרונות יחסי מין עם נערים מתחת לגיל 14, בניגוד לחוק. חומרי החקירה הועברו לפרקליטות, שם כבר החלו לגבש כתב אישום נגדה, כתב אישום שצפוי להיות מוגש בשבוע הקרוב.

 (צילום: אבי רוקח) (צילום: אבי רוקח)
(צילום: אבי רוקח)
 

עדי התביעה יהיו בין היתר אותם עשרות נערים, שחלקם יידרשו לעלות לדוכן העדים ולספר את את שהתרחש בבית האישה. בנוסף, תצורף גם הודאתה של האישה בכך שקיימה יחסי מין עם הנערים, אולם זו תטען כי הדבר נעשה תחת סחיטה מינית, כפי שטענה לפני מספר ימים כשהגישה תלונה על אונס בתחנת המשטרה בקריית גת.

 

בתלונה שהגישה טענה האישה כי שניים מהנערים אנסו אותה ותקפו אותה באלימות. היא טענה גם כי נאלצה לקיים יחסי מין עם חלק מהנערים לאחר שנסחטה מינית. לדבריה, אותם נערים איימו עליה כי אם לא תשכב עמם יופצו סרטונים שצולמו לאינטרנט.

 

בנוסף טענה האישה בתלונתה כי חלק מהנערים השפילו אותה, השליכו עליה ביצים, שברו חלונות בביתה ואף נעלו אותה בדירתה. עוד סיפרה האישה בתלונה כי במקרים רבים נאלצה לקיים יחסי מין תחת איומים. החקירה בפרשה נוהלה על ידי צוות חוקרים מיוחד ממשטרת מרחב לכיש, בפיקודו של מפקד תחנת משטרת קרית-גת, סגן ניצב עופר שומר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי רוקח
החשודה בבית המשפט
צילום: אבי רוקח
מומלצים