שתף קטע נבחר

אימה בנסיעה: צפו בברק פוגע במכונית נוסעת

בני זוג מבוגרים מקנדה נסעו במכוניתם באלברטה כשברק פגע ברכב. הם נתקעו כיוון שהמערכות האלקטרוניות חדלו לפעול וחולצו על-ידי שוטר

למרבה המזל - באירוע הזה לא היו נפגעים בנפש: רכב שבו נסעו זוג מבוגרים מאלברטה שבמערב קנדה נפגע השבוע מברק, במהלך סופה. בני הזוג לא נפגעו, אך לרכב - שהמערכות האלקטרוניות שלו הושבתו - נגרם נזק כבד מאוד. מצלמת אבטחה של בית עסק סמוך תיעדה את הפגיעה ואת כדור האש שנוצר בעקבותיה.

 

 

אל ובטי פרי נסעו בשבת שעברה במכונית השברולט שלהם, כשהברק פגע בה. "היה רעש חזק מאוד", אמר אל פרי לרשת חדשות באדמונטון, בירת מחוז אלברטה, "ראיתי את החיים שלי עוברים מול עיני".

 

עוד בחדשות:

לא מוותרים על המסיבה: יוסר העוצר בתאילנד

יש נשיא בקייב: לא אתפשר על קרים והמערב

 

בעקבות פגיעת הברק נפתחו כול כריות האוויר במכונית, וכמה חלקים ממנה נמסו. בנוסף, עלה עשן בתא הנוסעים של הרכב. בני הזוג סיפרו שהם לא ראו דבר ורק שמעו רעש חזק

מאוד. השניים ניסו לפתוח את הדלתות והחלונות של הרכב, אבל כיוון שהמערכות האלקטרוניות הפסיקו לפעול - הם לא הצליחו לצאת. "אני לא יודע כמה פעמים ניסיתי וניסיתי", אמר אל.

 

בני הזוג הבינו מהר מאוד שהם לכודים ברכב. "חשבתי לעצמי איך אנחנו יכולים לצאת מהדבר הזה", אמר אל פרי. למרבה המזל, שוטר עבר במקרה בכביש. הוא עצר את רכבו וחילץ את בני הזוג.

 

כמה ימים לאחר שכמעט מצאו את מותם מפגיעת ברק, חגגו בני הזוג פרי את יום הנישואים ה-47 שלהם.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים