שתף קטע נבחר

צעיר חשוד בפדופיליה נתפס על חם

האיש, בן 30, נתפס על חם ותועד תוקף ילדה בת 4 בבית מדרש במרכז הארץ. האדמו"ר בחסידות של משפחת הילדה לא התיר לה להגיש תלונה, אבל סרטון מפליל של אזרח ערני הביא להארכת מעצרו

תושב המרכז בן 30 נעצר בחשד שהכניס ילדה בת ארבע לשירותים בבית מדרש וביצע בה מעשים מגונים. האיש חשוד במקרה דומה נוסף וכעת בודקים אם יש מקרים נוספים שבהם נפלו ילדות קורבן למעשיו. בחקירתו קושר עצמו החשוד למיוחס לו ומעצרו הוארך בחמישה ימים.

 

עוד חדשות ב-ynet:

 

לפי החשד, אתמול בצהריים הבחין החשוד בילדה בת 4, לקח אותה איתו לבית המדרש ושם הכניס אותה לשירותים וביצע בה מעשים מגונים. החשוד נתפס על חם לאחר שתושב העיר שבה בוצעו המעשים הבחין בו ביחד עם הילדה ועקב אחריו תוך שהוא מצלם את מסלול הליכתו. הוא תפס אותו בשירותים כשהוא עם הילדה, כשהא מבצע בה את המעשים.

 

האזרח הספיק להעיר לחשוד על המעשים ומדבריו עולה שלא מדובר במעשים שבוצעו בפעם הראשונה. בעקבות תפיסת החשוד בשירותים הוזעקה המשטרה, אשר תפסה אותו כשהוא עדיין בבית המדרש עם הילדה. הוא נעצר.

 

מהחקירה עד כה עולה החשד כי ילדה נוספת נפלה קורבן למעשים דומים מצד האיש. כעת במשטרה בודקים אם היו אירועים נוספים דומים ואם החשוד הוא זה שביצע אותם. החשוד הובא היום לבית משפט השלום בפתח-תקווה, שם מעצרו הוארך בחמישה

ימים.

 

תושבים בעיר שבה התרחש האירוע אומרים כי אילולא החשוד היה נתפס על חם, ספק אם הוא היה נעצר, מכיוון שהאדמו"ר, שבני משפחת הילדה כפופים אליו בחסידות בה הם חיים, לא התיר להם להגיש תלונה רשמית במשטרה. במשטרה אומרים כי מכיוון שהחשוד נתפס על חם ושהסרטון וצילומים נוספים הועברו אליהם, אין צורך בהגשת תלונה מצד הוריה של הילדה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
החשד: לא התקיפה הראשונה
צילום: shutterstock
מומלצים