שתף קטע נבחר

מלחמת הציוצים: חמאס מול ישראל

מה השתנה מאז מבצע עמוד ענן? אנחנו לא יודעים מבחינה צבאית אבל מבחינה תקשורתית, נראה שהרשת הפכה הרבה יותר משמעותית עבור כולם. ynet מחשבים סייב עז א-אדין אל קסאם

משתמש הטוויטר גדודי אל-קסאם @qassamhebrew , הפך במהלך מבצע "צוק איתן" שאולי נגמר היום, לערוץ תקשורת כמעט יחיד של ארגון החמאס עם הציבור בישראל. לחשבון אלפי עוקבים והוא צייץ כמעט 300 ציוצים. החשבון קיים מפברואר 2013, ואין לדעת אבל יכול להיות שהוא אכן, כפי התיאור שלו "הדף הרשמי של גדודי עז א דין אל קסאם - הזרוע הצבאי לתנועת ההתנגדות האסלאמית חמאס".

 

בגלל שמדובר בטוויטר, אז זה גם מצחיק לפעמים. למשל, על הציוץ שגורס כי "לראשונה: ביום אחד שוגרו #רקטות לעבר מדינת הכיבוש מארבעה כיוונים..מעזה..לבנון..גולן..וסיני. הגיבו גולשים בתיקוני שפה, בקשות להשכמה ודברים בסגנון "לא יפה להתהדר בראש חוצות בכיבושים שלכם :(""

 

יוצא לא מפחיד! ()
יוצא לא מפחיד!

 

 הציוץ האחרון נכון לעכשיו הוא מלפני 10 שעות. לשונו:

 

דובר צבא הכיבוש הישראלי: ''נשיג לפחות שנה של שקט''.!!!! (תראו לאין הגיעה מדינת הכיבוש...השאיפה המקסימלית.. שנה של שקט.!!!) מה תגידו על זה?!

 

ואלו התשובות:  

 

 

 

  

חמאס חבר

ויש מי שמנסה יותר ליצור גשר לשלום. הגולשת יעל אילני פרסמה שיחות צ'אט שערכה עם האקר שחטף דף פייסבוק ישראלי.  

עם האקטיביסט אחר זה פחות עבד. קצר בתקשורת אולי.

 

 

 

 

 

אילני מסבירה כי ניסתה לומר להאקר משהו על בדיחה גזענית והוא לא כל כך הבין ומפה לשם הוא קצת התעייף. בכל מקרה, היא אומרת "נראה שעצבנתי את חבר חמאס פה למעלה אז אם תפתח מערכה שניה למלחמה, אז סליחה".

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
עיבוד: אביב מזרחי
הרשת נלחמת
עיבוד: אביב מזרחי
מומלצים