שתף קטע נבחר

החשד: עירפל נשים, אנס וצילם בעירום

בפרקליטות יגישו כתב אישום נגד יניב נחמן, אף שלא הצליחו להוכיח כי השתמש בסם אונס. סעיפי האישום: בעילה ללא הסכמה ופגיעה בפרטיות

הפרקליטות צפויה להגיד כתב אישום נגד יניב נחמן, שנחשד בשימוש בסם אונס. למרות שטרם נמצאה הוכחה לשימוש בסם אונס מאמינים במשטרה ובפרקליטות שהצליחו לגבש ראיות לשורה של עבירות מין חמורות אחרות בהן אינוס". נחמן יואשם בבעילה אסורה שלא בהסכמה, פגיעה בפרטיות, שלילת כושר התנגדות ועוד, לאחר שעל פי הנטען ניצל נשים שהיו בערפול חושים ואף צילם אותן בעירום.

 

על פי הנטען, נחמן נהג למזוג לנשים שאיתן יצא אלכוהול, ואז, כשהיו מעורפלות חושים וללא יכולת להתנגד, הוא צילם אותן על פי החשד בתנוחות אינטימיות ובעל אותן שלא בהסכמתן. על פי צוות החקירה, נחמן פעל כך עם נשים רבות, שהתעוררו עירומות לצדו ולא זכרו מה קרה מרגע השתייה ועד שהתעוררו. לחלקן זה היה מפגש ראשון עם נחמן.

 

הארכת המעצר הקודמת של החשוד (צילום:עידו ארז) (צילום:עידו ארז)
הארכת המעצר הקודמת של החשוד(צילום:עידו ארז)

על פי תיאורי הנשים, הן הרגישו רע כאשר פתחו את עיניהן וחשו כי גופן חולל. חלקן התעוררו תוך כדי יחסי המין שבוצעו ללא הסכמתן, ואחת מהן אף התנגדה פיזית. בחודש אפריל נכנסה צעירה בת 30 למשרדה של רפ"ק רונה פינגלאי, מפקדת הצח"מ, ומסרה עדות ראשונה. לדבריה, פגשה צעיר שאותו הכירה באתר היכרויות, ובמפגש השני ביניהם הוא לקח אותה לביתו בעורמה והשקה אותה באלכוהול. לטענתה, כעבור כמה שעות היא התעוררה עירומה ומצאה עצמה מצולמת על ידי הבחור. צעירה נוספת סיפרה סיפור דומה.

 

צוות חקירה מיוחד של מרחב ירקון החל בחקירה סמויה, ובסיומה, ב-20 ביוני, נעצר נחמן לאחר שמזג אלכוהול לשוטרת סמויה. גם במקרה זה לא הצליחה המשטרה להוכיח שימוש בסם אונס, אך לאחר פרסום תמונתו של החשוד החלו להגיע מתלוננות נוספות. סם אונס, יצוין, לא ניתן לאיתור לאחר כמה שעות בגוף, ולכן המשטרה מתקשה להוכיח את החשדות. חלק מהממצאים

נשלחו למעבדה אך טרם הושגו תוצאות.

 

נחמן מכחיש את המיוחס לו וטוען כי הכול היה בהסכמה, אך בפרקליטות מחוז תל אביב צפויים להגיש נגדו כתב אישום. מעצרו הוארך עד ליום שני.

 

פרקליטו של החשוד, עו"ד נס בן נתן, מסר בתגובה: "המשטרה החלה את החקירה בכך שטענה שמרשי עשה שימוש נרחב במה שנקרא סם האונס. לאחר כמעט חודש חקירה מתברר שלא מיניה ולא מקצתיה, אין סם אונס ולא היה, ועל כך אין מחלוקת ולכן לתיק אין רגליים ולא ידיים. המשטרה מנסה לרדת מהעץ והחליטה בסופו של דבר להגיש כתב אישום על מקרה אינוס, שלכאורה קרה לפני שנים ארוכות, שגם הוא אין לו ידיים ורגליים. אנחנו מאמינים שבית המשפט שייחשף לחומר הראיות יורה על שחרורו. אם הוא היה שותה איתן גם הוא היה במצב ערפול חושים". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: משטרת ישראל
יניב נחמן
צילום: משטרת ישראל
מומלצים