שתף קטע נבחר

צילום: AFP, רויטרס

כתבת CNN שנשלחה מישראל: "יצא משליטה"

דיאנה מגנאיי הייתה על גבעה שממנה צפו תושבי שדרות בהפצצות בעזה וכינתה אותם "חלאות". לטענתה, חלק מהם אמרו לה שיפגעו ברכב שלה אם תאמר דבר רע על התקיפה. "לא רוצה להצית משהו, לא התכוונתי שכך יהיה"

כתבת CNN, דיאנה מגנאיי, שנשלחה מישראל אחרי שכינתה בטוויטר את תושבי שדרות "חלאות", ניסתה להסביר בשיחה עם ynet את התקרית שבה הייתה מעורבת.

 

עוד בחדשות:

 

הציוץ בטוויטר של מגנאיי. "הרגשתי ממש לחוצה" ()
הציוץ בטוויטר של מגנאיי. "הרגשתי ממש לחוצה"

 

ביום חמישי בשבוע שעבר דיווחה מגנאיי משדרות, וזמן קצר לאחר מכן צייצה בטוויטר: "ישראלים על הגבעה בשדרות מעודדים את ההפצצות בעזה, איימו להרוס לנו את המכונית אם נגיד מילה רעה, חלאות". מיד לאחר המקרה התבקשה מגנאיי על ידי קברניטי הרשת לארוז את חפציה ולעבור

למוסקבה, לסיקור המטוס המלזי שהתרסק בשמי רוסיה.  

 

בשיחה עם ynet אמרה מגנאיי שהיא לא רוצה להוסיף בעניין הציוץ שלה בטוויטר, אך ציינה כי התקרית "אירעה במהלך השעה שקדמה לשליחת הציוץ. אנשים עמדו על הגבעה ביום הפלישה הקרקעית, אך למען האמת, יש הצהרה של ה-CNN בעניין שאומרת הכול. אני לא רוצה להוסיף כי אני לא רוצה להצית משהו שגם כך כבר יצא מכלל שליטה, אף על פי שבכלל לא התכוונתי שכך יהיה. כמו שכתבתי בציוץ, הם אמרו שאם אומר מילה רעה הם יהרסו לנו את המכונית, אז הרגשתי ממש לחוצה, אבל אני לא רוצה להוסיף עוד, אז אני מעדיפה לעזוב את הנושא". 

 

מה-CNN נמסר לגבי התקרית: "לאחר שאוימה והוטרדה לפני צילום השידור החי ובמהלכו, דיאנה הגיבה בכעס בטוויטר. היא מתחרטת מעומק לבה על המילים שבהן השתמשה, שכוונו ישירות לאלה שתקפו את הצוות שלנו. היא בוודאי לא התכוונה לפגוע באף אחד מעבר לאותה קבוצה, והיא וה-CNN מתנצלים בפני כל מי שנפגע מהדברים. דיאנה נשלחה למוסקבה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים