שתף קטע נבחר

אלפי ישראלים ביריד לתמיכה בעסקים מהדרום

ביריד המיוחד לעסקי הדרום, שנערך ביוזמת בנק הפועלים והתקיים בקמפוס הבנק בשפיים, השתתפו למעלה מ-100 עסקים קטנים מיישובים שונים בדרום הארץ. "ההיענות המדהימה של האזרחים שהגיעו מחממת לנו את הלב", אמרו בעלי עסקים שהשתתפו ביריד

מפגן מרגש של ערבות הדדית נרשם הבוקר בשפיים, כשאלפי ישראלים גדשו את דוכניהם של עסקים קטנים מדרום הארץ. ביריד המיוחד לעסקי הדרום, שנערך ביוזמת בנק הפועלים והתקיים בקמפוס הבנק בשפיים, השתתפו למעלה מ-100 עסקים קטנים מיישובים שונים בדרום הארץ. כאלף מעובדי הבנק, לצד חברי דירקטוריון והנהלה, הגיעו אף הם לאירוע המרגש.

 

"ההיענות המדהימה של האזרחים שהגיעו מחממת לנו את הלב", אמרו בעלי עסקים שהשתתפו ביריד. שבועות הלחימה הממושכים גרמו לפגיעה הקשה במכירותיהם של עסקים מדרום הארץ, ששמחו על ההזדמנות להגיע ליריד ולהציג לתושבי המרכז את מגוון מוצריהם - מוצרי מזון, אופנה, צעצועים, מוצרי חזרה לבית הספר, כלי בית, קוסמטיקה, פרחים, ציוד ספורט ועוד.

 

טועמים מתוצרת הדרום (צילום: תמר מוצפי) (צילום: תמר מוצפי)
טועמים מתוצרת הדרום(צילום: תמר מוצפי)

 

"כולם התגייסו מייד, בהתנדבות, כדי לתת כתף להצלחת היריד", מספרת נעמי סילפן, בעלת חברת הפקות שהפיקה את היריד בהתנדבות. "חלק גדול מהצוות שנרתם למשימה כלל אנשים שהשתחררו ממילואים בעזה רק יומיים לפני היריד. זו פטריוטית ישראלית לשמה".

 

בעלי העסקים ביקשו להדגיש את חשיבותו של המשך הסיוע והתמיכה במגזר העסקי בדרום, שספג כאמור תקופה ממושכת של האטה במכירות. אדר מירון, רקדנית פלמנקו שפתחה דוכן של אמנים מהדרום, ביקשה להזכיר כי גם התחום האמנותי בדרום הארץ ספג מכה קשה. "התאחדנו קבוצת נשים שעוסקות באמנות לסייע אחת לשנייה", מספרת מירון, "אין מצב שניתן שהמדינה שלנו תתקיים בלי אמנות. זה מזון לנשמה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: תמר מוצפי
יריד עסקים מהדרום בשפיים
צילום: תמר מוצפי
צילום: תמר מוצפי
יריד עסקים מהדרום בשפיים
צילום: תמר מוצפי
מומלצים