שתף קטע נבחר

"שרית חדד לא תופיע מול חיילי גבעתי בגלל היותה אשה"

הופעת שרית חדד שאמורה היתה להתקיים ב-17 באוגוסט מול 5,000 חיילי גבעתי בוטלה - ובמקומה יופיע משה פרץ. הסיבה על פי גורם המעורה בפרטים: מפקד החטיבה, אל"מ עופר וינטר דתי, ולא הסכים להופעת אשה

פרסום ראשון: האם בגבעתי לא רוצים שאישה תשיר? הזמרת שרית חדד אמורה היתה להופיע מול חטיבת הלוחמים של גבעתי ב-17 באוגוסט - אלא שברגע האחרון, הוחלט לבטל את הופעתה, ולהחליפה בזמר. הסיבה: מפקד החטיבה, אלוף משנה עופר וינטר דתי, וסירב כך על פי גורמים צבאיים - שאישה תופיע בפני החטיבה שלו.

 

שרית חדד. לא לחיילי גבעתי (צילום: אביגיל עוזי) (צילום: אביגיל עוזי)
שרית חדד. לא לחיילי גבעתי(צילום: אביגיל עוזי)

 

ההופעה שאמורה היתה להתקיים בדרום הארץ מול כ-5,000 חיילי חטיבת גבעתי שיצאו מעזה, כאמור תתקיים כמתוכנן, אלא שאליה הוקפץ בהתרעה קצרה משה פרץ, במקומה של חדד. על פי גורם המצוי בפרטים, בניגוד להופעתה של חדד, שאמורה היתה להיות ללא עלות ובהתנדבות מלאה - ההוצאות הלוגיסטיות של הופעת פרץ יעלו לצה"ל כ-15 אלף שקלים - זאת לטובת נגנים ותאורה. חשוב להדגיש כי פרץ עצמו יגיע להופיע בהתנדבות. 

 

ממשרד יחסי הציבור של שרית חדד נמסר: "נעשתה פנייה מחטיבת גבעתי בבקשה להופעת התנדבות ושרית נענתה בחיוב. לא ידוע לנו מעבר לכך אף פרט נוסף. שרית תמיד נענית בשמחה להופעות בפני חיילים. אנחנו עדיין מחכים לתשובות ונשמח להופיע בפני חיילי צה"ל באשר הם".

 

הרמטכ"ל בני גנץ. סיבות טכניות (צילום: AFP) (צילום: AFP)
הרמטכ"ל בני גנץ. סיבות טכניות(צילום: AFP)

מדובר צה"ל נמסר בתגובה: "בשבוע הבא עתידה להתקיים עצרת לחיילי חטיבה גבעתי, בה יופיע אמן בפני החיילים. ההחלטה בדבר זהות האמן המופיע באירוע החטיבתי התקבלה בהתאם להעדפת חיילי החטיבה. המח"ט ביקש לבחון אפשרות לקיים הופעה של הזמרת שרית חדד לצד הופעתו של הזמר משה פרץ, אך הדבר נפסל מנסיבות טכניות".

 

בסביבתו של משה פרץ מאשרים כי ההופעה נקבעה בהתראה קצרה אולם ללא קשר למקרה: "כל ההופעות האלה נקבעות מעכשיו לעכשיו, הרי לא חזינו את המלחמה", אמרו שם.

  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ירון ברנר
שרית חדד. קול אשה
צילום: ירון ברנר
לאתר ההטבות
מומלצים