שתף קטע נבחר

חשד: גנב קטנועים נתן "הנחה" לחייל בצו 8

אדם חשוד שגנב קטנועים ודרש 4,000 שקלים כדי להחזירם. אחד מקורבנותיו, שגויס בצו 8, אמר לו שלא יוכל לשלם. החשוד חס עליו: "תביא רק 2,000"

לפני כמה ימים קיבלו שוטרי תחנת לב תל-אביב תלונה על אדם הגונב אופנועים ודורש כסף מבעליהם כדי להחזיר להם אותו. אחד מקורבנותיו, חייל מילואים שגויס בצו 8, התלונן כי בזמן שהיה מגויס, נגנב הקטנוע שלו, מסוג ג'וי רייד, שחנה ברחוב אחד העם בעיר. כמה שעות לאחר מכן התקשר אליו בחור שאמר ששמו שלומי, וטען כי הקטנוע נמצא בידיו. עוד אמר שאם הוא רוצה לשוב ולראות אותו, עליו להעביר לו 4,000 שקלים.

 

עוד בחדשות:

 

המילואימניק ניסה לדבר על לבו של הגנב: "אני מגויס בצו 8, אין לי איך לשלם לך". החשוד לא התבלבל ואמר לו: "בגלל שאתה במילואים, תביא רק 2,000 שקלים".

 

המידע הגיע למחלק הבילוש בתחנת לב תל-אביב בפיקודו של רב-פקד קובי אבוטבול. הבלשים יצרו קשר עם החשוד וקבעו איתו מפגש ברחוב שפר פינת כרמל בעיר. אחד הבלשים, שהתחזה לבעל הקטנוע, נתן לו מעטפה ובה 2,000 שקלים מסומנים. רגע לאחר שקיבל את המעטפה, קפצו עליו בלשים שחיכו במארב, ועצרו אותו.

 

בחקירתו הודה החשוד, תושב רמת גן בשנות ה-30 לחייו, כי ביצע עוד ארבעה מעשי סחיטה דומים. יחד עם זאת, טען כי לא הוא גנב את הקטנועים, אלא רק העביר את הכסף. ההסבר הזה לא הרשים את חוקרי המשטרה, וכעת הם מנסים לאתר את בעלי הקטנועים ששילמו לחשוד. בימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום בגין גניבה וסחיטה.

 

סנגורו של החשוד, עו"ד שמשון וייס, מסר בתגובה: "מרשי לקח אחריות על חלקו בפרשה, הביע צער וחרטה עמוקים וכן עזר בהשבת הקטנועים לבעליהם. לצערי, המשטרה כהרגלה מנסה להפיל על כתפיו את כל כובד הפרשה במקום לעבוד קשה, להעמיק את החקירה ולמצוא את האחראים העיקריים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מפקד תחנת לב תל אביב, נצ"מ יאיר חצרוני (ארכיון)
מומלצים