שתף קטע נבחר

אין קצה חוט: היכן רוצח דפנה בר ציון?

יותר מיומיים אחרי שזוגתו נמצאה מתה עדיין לא אותר אילן בן עמי החשוד ברצח. עשרות בלשים מחפשים. ההערכות: ברח לחו"ל או התאבד

יותר מ-48 שעות חלפו מאז שנמצאה גופתה של אשת חיי הלילה התל אביבית דפנה בר ציון - ולמשטרה עדיין אין קצה חוט בנוגע למקום שבו נמצא החשוד המרכזי ברצח, אילן בן עמי.

 

עוד בחדשות:

הרוג בפיצוץ מטען באופנוע במפרץ חיפה

המכונית צנחה מהחניה לחצר, זוג בני 80 ניצל

 

מיום חמישי עסוקים עשרות בלשים במרחב יפתח רק בניסיון לאתר אותו. הם כבר היו אצל מרבית מכריו, חיפשו באזור תל אביב, רמת השרון וגם בספארי ברמת גן. הם חיפשו אפילו בביתו של מנהיג להקת הברירה הטבעית, שלמה בר, שבה חבר בן עמי. 

 

החשוד ברצח, אילן בן עמי (צילום: אבי מועלם) (צילום: אבי מועלם)
החשוד ברצח, אילן בן עמי(צילום: אבי מועלם)

דפנה בר ציון ()
דפנה בר ציון

זירת הרצח בתל אביב (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
זירת הרצח בתל אביב(צילום: מוטי קמחי)

החיפוש בספארי החל שלוש שעות אחרי גילוי הגופה ביום חמישי בעקבות איכון סלולרי שהתקבל מהאזור. עשרות בלשים הגיעו לגן החיות שברמת הגן, צעדו בפנסים בשבילים והציצו בכלובים. בן עמי כבר לא היה שם אך השוטרים מצאו פריט אישי שהוא לקח על פי החשד מגופתה של בר ציון וניסה להיפטר ממנו.

 

למחרת הגיעו שוטרי חרש לבית העלמין ירקון ונטמעו בין החברים ובני המשפחה שליוו את בר ציון למנוחות. ביום שישי לפנות ערב התקבל איתות מהטלפון הסלולרי של בן עמי בשכונת פלורנטין, באזור מגוריו של סולן הברירה הטבעית שלמה בר. הם המתינו שהוא ייצא לבית הכנסת וסרקו את הבניין. כשבר חזר מהתפילה הוא הופתע למצוא שם את השוטרים, ואמר להם שלא דיבר עם בן עמי ואינו יודע היכן הוא.

 

במשטרה ימשיכו גם הבוקר במאמצי החיפוש. עד כה בן עמי לא משאיר חותם בשטח שיעיד כי הוא נמצא במקום כלשהו. זאת גם הסיבה לכך שאחת ההערכות 

במשטרה היא שבן עמי שם קץ לחייו. בנוסף קיימת הערכה שהוא לא נמצא בארץ, והחוקרים ינסו לאתר גורמים נוספים שייתכן כי היה עמם בקשר בימים האחרונים.

 

לאחרונה נפרדה בר ציון מבן עמי, שנתיים לאחר נישואיהם. במהלך סוף השבוע התמקדו החוקרים במכריו של בן עמי, וניסו ללמוד על מערכת היחסים שלו עם בר ציון. הם גילו כי הוא היה במצב דיכאוני ואף נטל כדורים.

 

בני משפחתו של בן עמי גם כן מודאגים מהמצב, ולא יודעים מה עלה בגורלו. כחלק מאפשרות שייעצר הם שכרו את שירותיו של עו"ד קובי בן שעיה שנפגש עמם. בהתייחסו לאירוע אמר עו"ד בן שעיה: "מדובר במקרה מצער שנסיבות האירוע שלו טרם ידועות. מוקדם לצאת בכותרות לפני שיתבהרו העובדות".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים