שתף קטע נבחר

פשרה בתביעה: 150 אלף ש' לנהג שרה נתניהו

אחת מהפרשיות המשפטיות של משפחת נתניהו ועובדיה הסתיימה בהסדר פשרה. ויקטור סרגה שפוטר וטען ליחס לא הוגן מרעיית רה"מ ישוב לעבוד במשרת אמון באחד מאגפי משרד רה"מ. הפשרה פורסמה לראשונה בערוץ 2

ויקטור סרגה, נהגה לשעבר של שרה נתניהו, הגיע להסדר פשרה בתביעה שהגיש נגד ראש הממשלה בנימין נתניהו, חברת מיקוד שהעסיקה אותו, משרד ראש הממשלה ואחד מעובדי המשרד. כך פורסם לראשונה בחדשות ערוץ 2. במסגרת ההסדר יקבל סרגה פיצוי של 150 אלף שקל וישוב לעבוד במשרת אמון באחד מאגפי משרד ראש הממשלה. עם זאת, כל טענותיו נגד שרה נתניהו לא נכללו בהסדר. מי שישלם את הפיצויים יהיו כל הגורמים שנתבעו מלבד ראש הממשלה.

 

לפני מספר חודשים פנה ויקטור סרגה למשרד ראש הממשלה בעקבות פיטוריו והחל לנהל עם גורמים במשרד משא ומתן. בין היתר הובטח לו שיוחזר לעבודה. בשלב מסוים הגיש סרגא טיוטת כתב תביעה ואז הוחלט לערב בכך את הפרקליטות.

בני הזוג נתניהו (צילום - קובי גדעון, לע"מ) (צילום - קובי גדעון, לע
בני הזוג נתניהו(צילום - קובי גדעון, לע"מ)
 

פרקליטות מחוז ירושלים בשיתוף עם גורמים בפרקליטות המדינה ונציבות שירות המדינה ומשרד ראש הממשלה החלו לנהל משא ומתן כדי לסיים את הסיפור ואכן לבסוף הוסכם על הפשרה.

 

תשלום הפיצוי מתחלק בין חברת האבטחה שתשלם לסרגה 25 אלף שקל בגין התקופה שעבד אצלה ולא קיבל הפרשות פנסיה ופיצויים. את 125 אלף השקלים הנוספים תשלם המדינה, בין היתר בגין הליך הפיטורים שנעשה ללא שימוע ולא כדין.

 

גורם המקורב למשפחת נתניהו מסר לחדשות ערוץ 2 בתגובה: "משפחת נתניהו לא שילמה אף לא שקל אחד לעובד זה בשום שלב. יתרה מכך, רעיית ראש הממשלה כלל לא נתבעה מלכתחילה בעניין זה, ולא הייתה מעורבת בשום צורה ובשום אופן ובשום שלב במשא ומתן שניהלה המדינה עם העובד המדובר".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי אוחיון, לע"מ
בני הזוג נתניהו
צילום: אבי אוחיון, לע"מ
מומלצים