שתף קטע נבחר

מסתמן: היפה והחנון תרד מערוץ 10

בלוח השידורים החדש שיציג ערוץ 10 למועצת הרשות השנייה, לא תופיע תוכנית הריאליטי "היפה והחנון". זאת במסגרת השינויים בערוץ שיובילו ככל הנראה לתכנים המתבססים יותר על אקטואליה וחדשות. "יהיה גם בידור, אבל לא מהסוג הזה", אומר גורם המעורה בפרטים

"היפה והחנון" אחת מתוכניות הדגל של ערוץ 10, תרד ככל הנראה מן המסך במסגרת תהליך הקיצוצים וההבראה שמנהלת ההנהלת הערוץ.

 

במסגרת השינויים הצפויים בלוח שידורי הערוץ הנוטה שלא להפיק תוכניות ריאליטי גדולות, קברניטיו ובראשם המנכ"ל יוסי ורשבסקי החליטו שלא לשבץ את התוכנית בלוח השידורים החדש, שיוצג למועצת הרשות השנייה לאישור כבר ביום חמישי הקרוב, כך נודע ל-ynet.

 

 

כוכבות העונה הרביעית של היפה והחנון. מירב והודיה מלול (צילום: דנה קרן) (צילום: דנה קרן)
כוכבות העונה הרביעית של היפה והחנון. מירב והודיה מלול(צילום: דנה קרן)

 

גורם המעורה בפרטים סיפר כי אין כוונה עתידית להשיב את התוכנית לערוץ: "ערוץ 10 רוצה לשנות חשיבה ולא להתחרות יותר בערוץ 2. הוא רוצה תכנים אחרים שמתבססים יותר על אקטואליה וחדשות. יהיה גם בידור, אבל לא מהסוג הזה".

 

הריאליטי "היפה והחנון" הוא פורמט אמריקני שבו מפגישים בין גברים המוצגים כחנונים בעלי אינטלגנציה גבוהה ונשים יפות שמוצגות כבעלות כישורים חברתיים אבל עם ידע כללי לוקה בחסר.  הפורמט שהובא ארצה ב-2008 על ידי ערוץ 10 וחברת ההפקות "אבוט המאירי", נחשב להצלחה גדולה. על פי הערכות, עלות הפקה של פרק אחד לתוכנית הריאליטי מוערך ביותר מ-400 אלף שקלים.

 

במהלך ארבע עונותיה של התוכנית, נשמעו לא מעט ביקורות על האופן בו היא מציגה נשים, ועלו גם שאלות על אותנטיות המשתתפים בפורמט - אולם יחד עם זאת, נתוני הרייטינג שלה היו מהטובים של ערוץ 10 מאז שהוקם. העונה האחרונה שלה, לא הצליחה לשחזר את נתוני הרייטינג הגבוהים של קודמותיה, אולם עוררה באזז - לא מעט בזכות השתתפותן של התאומות מרב והודיה מלול. נכון לכתיבת שורות אלה, לא ברור מה יעלה בגורלו של הפורמט בישראל, כאשר זכויות שידור הפורמט כאן שייכות לערוץ 10 וזכויות ההפקה של "אבוט המאירי".

 

מערוץ 10 סירבו להתייחס לדברים, ומחברת ההפקות "אבוט המאירי", נמסר: "אין תגובה".

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דנה קרן
היפה והחנון. בדרך החוצה מערוץ 10
צילום: דנה קרן
לאתר ההטבות
מומלצים