שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  יוצאים מהבית: אטרקציות לסופ"ש
  ספינינג על הקרח במטולה, קייקים בכפר בלום, סיור בנצרת, פסטיבל בינלאומי למדע בדיוני ושקיעה במדבר. כל האטרקציות הכי שוות מצפון ועד דרום בסוף השבוע

  צפון

  רוכבים ורצים "בשביל הבנים"

  אירוע מרגש לזכרם של נופלי העדה הדרוזית מתקיים על פסגת הכרמל תחת הכותרת "בשביל הבנים" ויהיו בו מסע אופניים, מרוץ, במה מרכזית עם הופעות ומאכלים מסורתיים. מח"ט גולני רסאן עליאן, בן העדה, ישתתף במרוץ. מגוון מקצים שמתאים לכל המשפחה: מסע אופניים אתגרי לאורך 31 קילומטרים, מסע אופניים עממי לאורך 13 קילומטרים, ריצת שטח תחרותית של 10 ו-5 קילומטרים, ריצה לאורך 2 קילומטרים והליכה 4 קילומטרים.

   

  מתי: שישי, 12 בספטמבר

  מחיר: 70 שקל

  לפרטים: הרשמה מראש באתר

   (צילום: יואב לביא)
  (צילום: יואב לביא)
   

  בצל הכרמל

  פעילות בהדרכת בי"ס שדה חוף כרמל של החברה להגנת הטבע תחל בתצפית מהמוחרקה, הסבר על הקשרו של המקום לאליהו הנביא ולאלילי הבעל. לאחר מכן המשתתפים בסיור יטיילו אל חרבת כרך לאורך בתי בד, גתות ומערות קבורה. הסיור יסתיים בנחל רקפת המאופיין בחורש ים תיכוני, יתדות ומפלי סלע.

   

  מתי: שבת, 6 בספטמבר

  מחיר: בתשלום

  לפרטים: 03-6388688

   (צילום: זיו ריינשטיין)
  (צילום: זיו ריינשטיין)
   

  ספינינג על הקרח במטולה

  "מרתון ספינינג על הקרח" יערך במרכז קנדה במטולה. כ-200 רוכבים מרחבי הארץ ייקחו חלק באירוע ספורט חגיגי מלווה במופע החלקה אמנותית, מסיבת בריכה ושלל פעילויות לכל המשפחה. באולינג, קולנוע בשבעה מימדים, חדר כושר, קנדה קידס, מתחם פעילות לקטנטנים, טיפולי גוף בספא ודוכני מכירה.

   

  מתי: שישי, 5 בספטמבר, 10:00 – 13:00

  מחיר: מחיר מיוחד לכניסה לאירוע באותו יום בלבד - 25 שקל (כולל שימוש במתקנים)

  לפרטים: 04-6950370

   

  רטוב ואתגרי

  "קייקי כפר בלום" משלבים פעילויות מגוונות באתר אחד; שיט קייקים לזוגות ולמשפחות, פארק אתגרי וקמפינג על שפת הירדן. בנוסף, חניון קמפינג מאובזר להקמת אוהלים עצמית, מדשאות ירוקות, פינות ישיבה, אזורי מנגל, שירותים, מקלחות עם מים חמים, תאורת לילה ומזנון.

   

  מתי: כל ימות השבוע, 16:00-10:00

  מחיר: 90 שקל לשיט לאדם, מחיר קמפינג - 70 שקל

  לפרטים: 1-700-50-66-11

   (צילום: אייל הצפון)
  (צילום: אייל הצפון)
   

  סיפור מצחיק

  לרגל פתיחת שנת הלימודים, המוזאון הפתוח בגן התעשייה תפן מקיים שבת סיפור ויצירה עם הסיפור "לו הייתי אתה". הורים והילדים מוזמנים למפגש סיפור מצחיק, שנון ומלא דמיון ולאחר המפגש תתקיים סדנת יצירה. הסיפור והפעילות בהנחיית צוות המוזאון.

   

  מתי: שבת, 6 בספטמבר, 11:00

  מחיר: 30 שקל לילד, 25 שקל למבוגר

  לפרטים: 04-9109609

   

  ריקוד הדבורה

  במרכז המבקרים של "מכוורת גליל" בקיבוץ שמיר, מגלים את סודות המכוורת, הדבורים העמלות ואת מלכת הדבורים בכוורת מזכוכית. ניתן לצפות בחיי הדבורה ומלכת הדבורים ולראות את ריקוד הדבורה, את הפועלות החוזרות עם אבקת הפרחים והצוף ואף להביט במלכה המטילה ביצים ובדבורים הבוקעות מתאי החלות. המבקרים יהנו מטעימות מוצרי הכוורת ואף ילמדו על סגולותיו. בנוסף באולם תצוגה מסודר ניתן לצפות בסרט וידאו על חיי הדבורים והפקת מוצרי הכוורת.

   

  מתי: ראשון- חמישי 16:00-8:00, יום שישי 13:00-8:00, סגור בשבתות וחגים

  מחיר: ללא תשלום

  לפרטים: 04-6947826

   

  להכיר את נצרת מקרוב

  ביום הסיורים "בטוח פתוח" בעיר נצרת יערכו סיורים מודרכים על ידי מורי דרך מקומיים באתרי העיר החשובים, בשוק ומקומות הייחודים בנצרת. זו הזדמנות להכרת העיר העתיקה של נצרת, לישון בבתי הארחה הייחודים ולטעום מהמאכלים האופיינים.

   

  מתי: 6 בספטמבר, 10:00

  מחיר: ללא תשלום

  לפרטים: בתיאום מראש 054-4322352

   (צילום: זיו ריינשטיין)
  (צילום: זיו ריינשטיין)
   

  פותחים את עונת הבציר

  יקב הרי גליל, ביראון, הממוקם בלב כרמי היין ומשקיף אל נופי הגליל, מזמין את הקהל לפתיחת עונת הבציר, הרמת כוסית יין לשנה החדשה, סדנאות יין עם היינות גליל אלון וגליל אלה, תערוכת צילומים ופעילויות נוספות.

   

  מתי: שישי, 5 בספטמבר, 15:00-11:00

  מחיר: הכניסה חופשית

  לפרטים: 04-6868748

   

  עמקים

  דבש ויין

  במכוורת "אופיר" באלון הגליל הביקור כולל צפייה בסרט המתאר את עולם הדבורים, אופן הגידול והטיפול בהן באמצעות התבוננות בדבורים שבתוך כוורת זכוכית. הילדים מוזמנים לרדות דבש, ללבוש בגדי דבוראי וללמוד על תוצרי הכוורת השונים, הכנת נר מדונג וטעימה מפיתה עם דבש. כמו כן המבקרים יוכלו לסייר ביקב יפתחאל הסמוך ולטעום מהיינות השונים של היקב.

   

  מתי: שבת, 13 בספטמבר ו-20 בספטמבר, 14:00-10:00

  מחיר: 25 שקל מעל גיל 3

  לפרטים: באתר

   (צילום: אדוה אופיר)
  (צילום: אדוה אופיר)
   

  רודים דבש

  הפעילות ב"יערת הדבש" כוללת סיור במכוורת שנמצאת בסמוך למרכז המבקרים, צפייה בסרט על חיי הדבורה, לבישת חליפת דבוראים, צפייה בכוורת זכוכית וחיפוש המלכה. לאחר מכן ניתן יהיה להתנסות ברדיית דבש מחלות דבש. במסגרת הרדייה הילדים מפעילים צנטריפוגה ידנית קטנה ורואים כיצד הדבש זורם מתוכה לחבית. הפעילות אורכת כשעה.

   

  מתי: שבתות ובחגים, 17:00-10:00. אמצע השבוע- בתיאום מראש בלבד

  מחיר: כניסה למתחם ללא עלות. ילד 25 שקל, הורה מלווה 10 שקל לפעילות

  לפרטים: 054-4437402

   

  מרכז

  עוזרים לספור ציפורים

  מדי שבת תתקיים בסמוך לצומת קסם ספירת הציפורים השנתית של מרכז הצפרות בחברה להגנת הטבע. עמדות מיוחדות יוצבו בשטח, כשהן מאוישות בצפר אשר יסביר על נדידת הציפורים, על הציפורים השונות ועל חשיבות הספירה. כמו כן למבקרים תהיה גישה למשקפת טלסקופית, משקפות מקצועיות וטפסי רישום. בנוסף המבקרים יסייעו לזהות ולספור את הציפורים שנצפות בשמים וימלאו את הטפסים שמשמשים את החוקרים לסקר הנדידה.

   

  מתי: 6 בספטמבר עד 14 באוקטובר, 12:00-09:00

  מחיר: ללא תשלום

  לפרטים: באתר

   (צילום: דב גרינבלט)
  (צילום: דב גרינבלט)
   

  יריד יין, אומנות ושוק איכרים

  פסטיבל "חוויה בכרם", פסטיבל מוסיקה, אומנות ויין באזור "גזר" פתוח לציבור ללא תשלום. אירוע הפתיחה, 11 בספטמבר, ייערך במרכז המבקרים של "יקבי ברקן" בקיבוץ חולדה בהשתתפות יקבי בוטיק מהאזור, דוכני מזון, הופעות מחול, מוסיקה ומופע של יובל דיין. בשישי, 12 בספטמבר, שוק איכרים של חקלאי האזור ב"בית הרצל" ביער חולדה, סדנאות יצירה ובציר ענבים. בשבת, 13 בספטמבר, יריד אומנים והפנינג משפחתי, סדנאות, סיורים ומופע לילדים של רוני נדלר.

   

  מתי: חמישי- שבת, 13-11 בספטמבר

  מחיר: כניסה חופשית

  לפרטים: באתר

   (צילום: ניר שמול)
  (צילום: ניר שמול)
   

  סליחות, ניגונים ו"תפילת חנה"

  בחודש אלול, ימי הסליחות, יתקיים בשילה הקדומה אירוע "תפילת חנה". הערב כולו מוקדש לתפילת נשים בשילוב של קטעי סליחות וניגונים. אורה ועזרי טובי ינחו את טקס הפרשת חלה בליווי של סיפורי אמהות ותפילת נשים. בנוסף במהלך הערב יתקיימו סיורים מודרכים בשילה הקדומה עם מיצג מולטימדיה המקים לתחייה את סיפורה התנ"כי של שילה.

   

  מתי: 17 בספטמבר, 16:00

  מחיר: 20 שקל

  לפרטים: 02-9944019

   (צילום: שחר כהן)
  (צילום: שחר כהן)
   

  טיבוע ציפורים ושביל המעיין

  פעילות טיבוע ציפורים נערכת ברמת הנדיב ליד זיכרון יעקב בהדרכת צוות מהתחנה לחקר ציפורים. טיבוע הציפורים נעשה מתוך כוונה לסמנן כדי לעקוב אחריהן בהמשך דרכן. המבקרים זוכים לחוויה ומבט מקרוב על הציפורים השונות, לומדים את דרך הסימון, השקילה, הבדיקה והפרחת הציפורים בסיום התהליך. ניתן להגיע למקום בטיול רגלי במסלול שביל המעיין, או להגיע ברכב ומשם לעלות לעין צור.

   

  מתי: שבת, 6 בספטמבר, 11:00-8:00

  מחיר: ללא תשלום

  לפרטים: 04-6298111

   (צילום: צהלה ברוש)
  (צילום: צהלה ברוש)
   

  שרים שורשים

  המופע הראשון בסדרה המיוחדת "שרים שורשים" של היכל אמנויות הבמה בהרצליה "צמד רעים" ושלמה בר עם "הברירה הטבעית" יפתחו את הסדרה הייחודית החדשה של היכל אמנויות הבמה "הסיפור והניגון היהודי". זהו ניסיון ראשון מסוגו לחבר ולמזג בין יוצרים ומבצעים מז'אנרים שונים של מוזיקת נשמה יהודית של קהילות ישראל, ממזרח ומערב, למסע מוזיקלי משותף .

   

  מתי: 3 בנובמבר

  מחיר: בתשלום

   (צילום: יהושע יוסף)
  (צילום: יהושע יוסף)
   

  דבש מחב"ד

  בפאתי כפר חב"ד ממוקמת מכוורת דבורים ומרכז מבקרים. במסגרת פסטיבל הדבש ייהנו הילדים מהצגה "אין כמו בבית" בשיתוף הילדים. פעילות נוספת היא "מהפרח אל הצנצנת" אשר כוללת הסבר על תהליך הפקת הדבש וסגולותיו, פגישה עם הדבוראי וצפיה בעבודתו בכוורת.

   

  מתי: ראשון- חמישי בתיאום מראש. שישי – שבת סגור

  מחיר: לילד מתחת לגיל 12 - 35 שקל, מבוגר 26 שקל

  לפרטים: 03-9606367

   

  מעגל קסמים

  לקראת ראש השנה ויום כיפור מתקיימת פעילות מיוחדת ב"נאות קדומים". באמצעות שיטה מובנית של מעגל קדום וקסום, קבלה ואינטימיות של סיפורים על אהבת אדם באשר הוא אדם. את המפגש יתחילו המארגנים בסיור קצר בשטח.

   

  מתי: 6 בספטמבר, 19:00

  מחיר: 45 שקל לאדם, השתתפות עם הרשמה מראש

  לפרטים: 052-2733699

   

  עונת העיצוב

  העונה הישראלית לעיצוב בחולון תיפתח בפעם השישית בגלריות העירוניות בעיר. העונה הינה חלק ממוקד לאומי לעיצוב וזירה בינלאומית לחדשנות בתחום. בהתאם לכך הגלריות יציגו מעצבים ויוצרים ישראלים ובינלאומיים בתחומי העיצוב השונים. השנה תפתח את העונה תצוגה מקדימה של חמש תערוכות עיצוב חדשות ושתי תערוכות לאמנות דיגיטלית.

   

  מתי: אירועי פתיחה 10 בספטמבר, 19:00

  מחיר: הכניסה לגלריות העירוניות בחולון ללא תשלום

   

  תל אביב

  אוטופיה של מדע בדיוני

  פסטיבל אוטופיה, הפסטיבל הבינלאומי למדע בדיוני, יתקיים השנה בסינמטק תל-אביב בשיתוף פעולה עם שבוע החדשנות DLD של תל-אביב. הפסטיבל יציג לצד תכנית קולנוע עשירה ובה עשרות סרטים,ישראלים ובינלאומיים, גם מגוון גדול של אירועים בנושאי מדע, דמיון ועתיד. הפסטיבל יארח כנסים, הרצאות, תערוכות ומופעים העוסקים בסוגיות של חברה וטכנולוגיה, מדע ואתיקה ובהסתכלות אל המחר דרך המדע הבדיוני.

   

  מתי: 20-13 בספטמבר

  מחיר: כניסה חופשית, מספר המקומות מוגבל

   

  פינוקיו ביריד

  ההצגה "פינוקיו" תועלה בטריבונה של "יריד המזרח" בנמל תל אביב. מופעים פתוחים לקהל ללא תשלום. סיפורו הקלאסי על פינוקיו החולם להפוך לילד אמיתי, אבל ראשית עליו לעמוד במבחן ולהיות ילד טוב.

   

  מתי: שלישי, 9 בספטמבר, 18:00

  מחיר: ללא תשלום

   

  מנפולי לתל אביב

  זמרי האופרה הישראלית יופיעו עם להיטי הקלאסיות הנפוליטניות ב"יריד המזרח" בנמל תל אביב. המופע פתוח לקהל ללא תשלום בטריבונה.

   

  מתי: רביעי, 10 בספטמבר, 20:30

  מחיר: ללא תשלום

   

  קונפליקט בתנועה

  המופע ׳ארכיון׳ מאת ארקדי זיידס יעלה בבכורה ישראלית במסגרת פסטיבל צוללן בתיאטרון תמונע. המופע הועלה לראשונה ביולי 2014, בפסטיבל אביניון שבצרפת וזכה לתשבחות רבות בפסטיבל הן מצד הקהל והן מצד המבקרים. בעבודתו החדשה הכוראוגרף ארקדי זיידס דן בקונפליקט המתמשך בין ישראל לפלסטין וממקד את תשומת לב הצופים לגופם של הישראלים, ולתגובות הפיזיות בסיטואציות שונות בשטחים.

   

  מתי: 4 בספטמבר, 19:30. 5 בספטמבר, 13:00

  מחיר: 85 שקל

  לפרטים: 03-5611211

   

  שיח על מידע

  אירוע שיערך במוזיאון נחום גוטמן, שיח גלריה בתערוכה "לומינול", עם אוצרת התערוכה מוניקה לביא. תערוכתה של עובדיה נראית כדנה בנושאים רלוונטיים על רקע הקיץ האחרון, שהטיל אותנו לזירות אלימות וחיבר את הקהל הישראלי, דרך המסכים, לאינפורמציה חזותית המערבת תמונות זוועה, בידור ופרסומות.

   

  מתי: 6 בספטמבר, 11:00

  מחיר: בתשלום

   

  פעם הייתי חבית

  במוזאון הארץ תוצג חוויה של יין, עיצוב ומיחזור של יקב רמת הגולן בשיתוף פעולה עם המחלקה לעיצוב תעשייתי של המכון הטכנולוגי חולון. התערוכה עוסקת בחביות יין משומשות וכיצד ניתן להפוך אותן לשלל מוצרים. "גלגולה של חבית" הוא פרויקט העוסק במגוון פרשנויות עיצוב ממחזר והופך את חביות היין המשומשות, לשלל מוצרים ואובייקטים פונקציונליים בעלי מאפיינים תרבותיים שונים.

   

  מתי: חמישי, 4 בספטמבר

  מחיר: בתשלום

   

  ירושלים

  לילה לבן של סליחות

  סיור סליחות של בית שמואל, שיודרך על ידי מויש מעוז, עובר בשכונת נחלאות, בשכונת הבוכרים וברובע היהודי. מתרשמים מחוויית אמירת הסליחות באזורים חרדיים ובאזורים המסורתיים, פוסעים ברחובות שקטים וצדדיים וברחובות הומי אדם בדרך אל הכותל המערבי. כל זאת בלילה לבן עתיר רשמים. יש לבוא בלבוש צנוע - נשים בחצאיות וגברים בכיסוי ראש. הסיור מסתיים לפנות בוקר. כולל הקפצת רכבים לסוף המסלול.

   

  מתי: חמישי, 4, 11, 18 בספטמבר, כל הסיורים מתחילים ב-22:30

  מחיר: 120 שקל

  לפרטים: באתר

   (צילום: חגית צחי)
  (צילום: חגית צחי)
   

  אהבה ירושלמית

  סיור מודרך של "בית שמואל" עם דביר סורמלו יוצא בעקבות סיפורי האהבה הירושלמיים. מושגים כמו 'יד ביד', 'אונגז'ה' או 'מרחק נגיעה', סיפור אהבה בין מלך למלכה, סיפור האהבה דובר העברית הראשון מזה אלפיים שנה וגם על מלצרית אחת נאווה - שעברה להתגורר 'צמוד' לעבודה - בבית ראש הממשלה. מסלול הסיור יעבור דרך: מגרש הרוסים, רחוב הנביאים ועד מרכז העיר. יש לבוא בלבוש צנוע.

   

  מתי: שישי, 5 בספטמבר, 17:30

  מחיר: 89 שקל

  לפרטים: 02-6203461

   

  מוזאונים קטנים ומדליקים

  העיר העתיקה בירושלים משופעת במוזאונים קטנים. סיור מיוחד זה של בית שמואל יוקדש לאותן פינות חמד נסתרות. הנושאים שלהם מוקדשים המוזאונים מגוונים ביותר ביניהם: חדר הנצחה לצארים הרוסיים ולמשפחותיהם, אוסף דגמי עץ היסטוריים של מבנים מפורסמים בעיר, ממצאים ארכיאולוגים, ושרידי בית מרקחת בן כמאתיים שנים ועוד מקומות לא שגרתיים שבדרך כלל לא מגיעים אליהם. יש לבוא בלבוש צנוע.

   

  מתי: שבת, 6 בספטמבר, 09:00

  מחיר: 110 שקל כולל כניסה לאתרים

  לפרטים: 02-6203461

   (צילום: דורון יושע)
  (צילום: דורון יושע)
   

  מוסיקה קאמרית בירושלים

  הפסטיבל הבינלאומי ה-17 למוסיקה קאמרית בירושלים המציג ומייצג רפרטואר של חיפוש מתמיד אחר תגליות מוסיקליות מהנות השזורות ומשולבות ביצירות מוכרות ואהובות .במסגרת האירוע מזמנים לקהל רצף של קונצרטים מאתגרים המאפשר למאזינים ליהנות ממגוון מוסיקלי כלי וקולי. בפסטיבל ינוגנו יצירות מן הקאנון של רפרטואר הקאמרי המוכר בצד הבטחה לביצועים מרתקים ליצירות פחות מושמעות, אשר יבוצעו על ידי עשרות מוסיקאים מהארץ ומכל רחבי העולם.

   

  מתי: 13-4 בספטמבר

  מחיר: 150 שקל לכל אחד מהקונצרטים

  לפרטים: 02-6250444

   (צילום: מוניקה ריטרשאוס)
  (צילום: מוניקה ריטרשאוס)
   

  ירושלים ומוסיקה מקודשת

  למשך ארבעה ימים, תארח ירושלים חגיגה מוסיקלית חוצת יבשות, הגדרות ואמונות. יותר מ-150 אמנים, 60 מהם מחו"ל, ישתתפו במופעי הפסטיבל המציע חוויה מתקנת של התעלות, תקווה ומוסיקה שמיימית. המופעים השונים יתקיימו באתרים ברחבי העיר, רובם תחת כיפת השמים.

   

  מתי: 12-9 בספטמבר

  מחיר: בתשלום

   

  דרום

  דבורים במדבר

  מכוורת פורת מכניסה את קהל המבקרים אל עולמה המופלא של דבורת הדבש, בדרך יצירתית ולא שגרתית. בחלל המוזאון, בתאורה מיוחדת, מוצג עולם המדבר והמכוורת, צילומי תקריב, אלפי דבורי מתכת מעופפות בחלל המוזאון, כוורות שקופות ובהן דבורים עסוקות במלאכת יומן. בנוסף ניתן לצפות בסרט על עולם הדבורים וחנות לקניית דבש, שמן זית ויין.

   

  מתי: ראשון-חמישי, 18:00-08:00. יום שישי, 13:00-10:00. בתיאום מראש

  מחיר: 35 שקל לאדם מגיל חמש

  לפרטים: 052-3666032

   

  שקיעה וליל ירח בנגב

  סיור בהדרכת דוד אלבז אשר מתרחש בערב קיצי במדבר. הסיור יפתח בתצפית בשעות אחר הצהריים מהר אבנון, כשנוף המצוקים של המכתש הגדול פרוס לרגלי המטיילים. לאחר מכן המשתתפים ימשיכו לתצפית על נחל צין לעת שקיעה. הסיור ימשיך לאור ירח מלא לנחל חווארים דרך בור חווארים, "שער הצור" וגבעת החוואר. הסיור יסתיים "בנוף ירח" עד מפגשו עם נחל צין, בליווי אגדות וסיפורי מדבר.

   

  מתי: שבת, 6 בספטמבר

  מחיר: בתשלום

  לפרטים: 03-6388688

   

  כלל ארצי

  דבש, הכל דבש

  מועצת הדבש מזמינה את הישראלים לחגוג את השנה החדשה במכוורות ברחבי הארץ. במסגרת הפעילות כוורות שונות בארץ יקיימו פעילויות מרתקות להכרת עולם הדבורה והדבש: הסברה וצפייה כיצד הדבורה מייצרת את הדבש, טעימות ממוצרי הכוורת ישר מהמקור, מסע לימודי לתוך התנהלות הכוורת ועוד פעילויות מגוונות המתאימות למבוגרים ולילדים כאחד.

   

  מתי: 22 באוגוסט עד 27 בספטמבר, במרכזי המבקרים במכוורות ברחבי הארץ

  מחיר: פעילויות בתשלום

   (צילום: רונית סבירסקי) (צילום: רונית סבירסקי)
  (צילום: רונית סבירסקי)
   

  טעימה מאיטליה

  פסטיבל "קמפניה" מאגד 15 מסעדות איטלקיות נבחרות מרחבי הארץ ורותם אותן להשתתף בפסטיבל אוכל של חבל קמפניה מאיטליה. במסגרת הפסטיבל מציעות המסעדות תפריטים מיוחדים ב-99 שקל בלבד לארוחה מלאה ובנוסף לחגיגות במסעדות יהיו מחירים אטרקטיביים במעדניות ובחנויות מתמחות באוכל איטלקי. חבל "קמפניה" הוא חבל ארץ השוכן בדרום מערב איטליה כאשר בירת המחוז היא העיר נאפולי.

   

  מתי: 20-7 בספטמבר

  מחיר: עד 99 שקל לארוחה

  לפרטים: 050-2082084

   

  תרבות לעם

  מיזם של מפעל הפיס, משרד התרבות והספורט ופורום מוסדות תרבות ואמנות. המיזם יתקיים בפריסה ארצית מתוך שאיפה להציע לכלל אזרחי המדינה את השפע התרבותי בישראל לכל חלקי הארץ ולכל האזרחים. במהלך היוזמה יפתחו את שעריהם מוסדות תרבות מובילים לציבור הרחב ויקיימו 400 אירועי תרבות ברחבי הארץ, כגון: הצגות תאטרון, מופעי מחול ומוזיקה, אירועי ספרות, סרטים, מופעים לילדים ותערוכות במוזאונים.

   

  מתי: 15-9 בספטמבר

  מחיר: עד 20 שקל למופע

   (צילום: דניאל קמינסקי)
  (צילום: דניאל קמינסקי)
   

   

  עוד פעילויות למטיילים ולכל המשפחה, באתר התיירות הישראלי בעריכת רונית סבירסקי

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: צהלה ברוש
  פעילות עם ציפורים. רמת הנדיב
  צילום: צהלה ברוש
  מומלצים