שתף קטע נבחר

כביש עוקף מרכז ליכוד: נתניהו יבקר בנפרד באשקלון

ראש הממשלה יימנע מלהגיע לכינוס מרכז הליכוד בדרום. ביקורת בתנועה: "נתניהו בורח"

בעוד שראש הממשלה בנימין נתניהו מסרב לדרישת ח"כ דני דנון להשתתף בכינוס מרכז המפלגה שיתקיים בדרום בשבוע הבא, הוא מתכוון להשתתף מחר באשקלון בכינוס אחר של המפלגה, חשוב ויוקרתי פחות. "נתניהו רק רוצה לעשות וי על ביקור בדרום, זה מצג שווא, ספין זול. הוא בורח מהתמודות עם תוצאות המלחמה בעזה מול מרכז הליכוד שדורש תשובות, ובמקום זה הולך לביקור בדרום מול קהל נוח שהוכן מראש", אמרו בכירים במפלגה.

 

מדוע מסרב ראש הממשלה להגיע לכינוס מרכז הליכוד? לטענת לשכתו, נתניהו לא יוכל להגיע לכינוס זה בשל התחייבות להשתתף באירוע שמתקיים במקביל בפתח תקווה. מאידך, אומרים בכירים בליכוד, "נתניהו מפחד והוא בורח".

 

נתניהו. חושש להגיע למרכז הליכוד? (צילום: רועי עידן) (צילום: רועי עידן)
נתניהו. חושש להגיע למרכז הליכוד?(צילום: רועי עידן)
דנון. כינוס בדרום (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
דנון. כינוס בדרום(צילום: מוטי קמחי)

 

הבכירים הוסיפו: "המזכירות היא גוף מצומצם ונטול סמכות ממשית שמתכנס באשקלון כדי שנתניהו לא יואשם כמי שבורח מתושבי הדרום. בכינוס זה נתניהו לא ישמע כל ביקורת. נתניהו מגיע לדרום, אך לא בשביל להיפגש עם השטח הליכודי שעשוי להשמיע ביקורת על ניהול המערכה מול חמאס".

 

דנון עצמו אמר: "ראש הממשלה לא צריך לחשוש ממרכז הליכוד. אני מאמין שהוא מבין את חשיבות הופעתו בפניו".

 

עם סיום מבצע "צוק איתן" החל נתניהו לתגבר את לוח הזמנים הפוליטי שלו בניסיון למתן את התסיסה במפלגתו. בין היתר, הוזמנו נשות מרכז הליכוד למפגש עם רעייתו שרה נתניהו.

 

גורמים בליכוד מסרו בתגובה: "מדובר בתרגיל פוליטי קטנוני ומיותר. דנון, כמו יתר חברי המפלגה, יודע שראש הממשלה נוהג לקיים מפגשים עם חברי הליכוד לקראת ראש השנה - אירועים שנקבעים זמן רב מראש. למרות זאת, החליט לכנס את מרכז הליכוד באופן עצמאי וללא תאום עם הלשכה. השכל הישר והנורמות המינמליות של התנהלות תקינה מחייבות תיאום עם לוח הזמנים של יו"ר התנועה וראש הממשלה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: חיים צח, לע"מ
ראש הממשלה נתניהו
צילום: חיים צח, לע"מ
מומלצים