שתף קטע נבחר

פרשת הזמר והאונס: האב הסגיר את עצמו

אחרי מעצרו של בוגר "כוכב נולד", החשוד בין היתר בביצוע מעשה סדום בצעירה בת 18, אביו הסגיר את עצמו למשטרה. האב חשוד באונס הצעירה

בתום מצוד שארך שעות עצרו הלילה (יום ב') שוטרי תחנת מסובים את אביו של הזמר המעורב לפי החשד באונס של צעירה באור יהודה. על פי המשטרה אתמול נחשד האב באונס הצעירה, אולם לאחר שהתייצב בתחנת המשטרה והסגיר את עצמו הוא נחשד כעת בשידול לזנות. לפני כן הצליחו החוקרים ליצור עמו קשר והאיצו בו להתייצב בתחנת המשטרה. הבוקר הוא יובא להארכת מעצר בבית משפט השלום בתל אביב.

 

אביו של הזמר החשוד, היום בבית המשפט (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
אביו של הזמר החשוד, היום בבית המשפט(צילום: מוטי קמחי)

לפי החשד, הצעירה בת ה-18 הגיעה לביתו של הזמר במטרה לקיים עמו יחסי מין. לאחר האקט הוא ביקש ממנה לשכב גם עם שותפו אולם היא סירבה, ולטענת המשטרה נעשה בה מעשה סדום בכפייה. עוד טענו במשטרה כי כל אותה העת, עמד הזמר בצד ורק ביקש מהחבר שלא להכאיב לה.

 

בעדותה במשטרה טענה הצעירה כי אביו של הזמר הציע לה לעשן ג'וינט, ולאחר שהייתה מטושטשת קיים איתה יחסי מין ולקח אותה לביתה. נציגת המשטרה, רס"מ כרמלה טריקי, טענה אתמול בדיון שבו ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם של הזמר וחברו כי "לאחר לכתם של הזמר וחברו, האב שידל את הצעירה לזנות. בשלב מסוים הוא הציע לה לעשן סיגריה שהכילה בתוכה גראס או חומר אחר, כך שלא יכלה להתנגד, ואנס אותה".

 

בית משפט השלום בתל אביב האריך אתמול את מעצרם של הזמר וחברו בשלושה ימים. הזמר, בוגר התוכנית "כוכב נולד", חשוד בקשירת קשר לביצוע פשע, סיוע לביצוע פשע ומעשה סדום, ואילו חברו חשוד בביצוע מעשה סדום.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
הסגיר את עצמו בתום מצוד ארוך. החשוד באונס
צילום: מוטי קמחי
מומלצים