שתף קטע נבחר

לינק לסוכן: המוסד מגייס באינטרנט

ארגון הביון הקים אתר מיוחד שבו מוצעת עבודה בתחומי המודיעין, הסייבר וגם בחוד הלחימה. ראש המוסד: "רוצים אנשים איכותיים כדי להגן על המדינה". צפו בסרטון הגיוס

המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים השיק היום (ב') אתר אינטרנט חדש כדי לגייס מועמדים לשורותיו. בין היתר, מוצעת עבודה בתפקידי הליבה המבצעיים, תפקידי מודיעין, טכנולוגיה וסייבר ועד לתפקידי מטה. "אנחנו רוצים לגייס לשורותינו את האנשים האיכותיים ביותר כדי להגן על המדינה", אמר ראש המוסד, תמיר פרדו. 

 

לצורך העניין אף הופק סרטון מיוחד. צפו

 

באתר המוסד ניתן למצוא משרות רלוונטיות לנשים ולגברים כאחד. תפקידי המוסד באתר מסווגים תחת ארבעה אשכולות מרכזיים: מבצעים, מודיעין, תפקידי טכנולוגיה וסייבר ותפקידי מטה. בארגון מציינים כי לאתר מגיעות אלפי פניות בשנה ועם השנים המספר עולה וגדל. רבים מהפונים המבקשים להתגייס לתפקידי הליבה המבצעיים בחוד הם אנשי קריירה מתחום ההיי-טק, המשפטים, העסקים, הרפואה ועוד, המבקשים לשנות כיוון.

 

הגיוס לארגון נחשב מורכב וייחודי, והאתר נגיש בשפות שונות כדי לגייס גם אנשים מחו"ל. האתר מותאם לגלישה מהטלפונים החכמים, וניתן למצוא בו מלבד הצעות עבודה גם רקע על ראשי המוסד בעבר, רקע על הקמת המוסד ועוד.

 

השקת האתר החדש של המוסד ופיתוח האפליקציה לסלולר נחשבים לחדשה מרעישה וכחלק

מצעדי ייעול, בניסיון לפתוח דלתות למועמדים נוספים. שיטות הגיוס הישנות של המוסד אמנם הפכו לאגדה, ובעיקר שיטת החבר מביא חבר, אך בעידן המודרני הן כבר לא רלוונטיות. במוסד מבקשים לתפוס את תשומת לבם של אלה הפתוחים לעולם החדש, מתוך הבנה כי הצעירים חיים כיום במרחב הווירטואלי לא פחות מאשר בחיים האמיתיים. חידוש נוסף באתר הוא הפניה בשפות שונות, דבר שיכול להעיד על שני דברים: הרצון של המוסד לגייס זרים ויהודים החיים מחוץ לישראל.

 

"מדינת ישראל הייתה ועודנה תחת איומים ממשיים יום-יומיים", אמר ראש המוסד פרדו. "ההון האנושי האיכותי של המוסד הוא הסוד להצלחת הארגון. המוסד ימשיך לפעול בכל מקום ובכל זמן על מנת לשמור על ביטחונה של ישראל".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: קובי גדעון, לע"מ
ראש המוסד תמיר פרדו
צילום: קובי גדעון, לע"מ
מומלצים