שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "אין לי ספק שעיני לא יתפטר מההתאחדות"
  ח"כ איתן כבל תוקף את יו"ר ההתאחדות אחרי החשיפה כי החל לייעץ לבנק דיסקונט מול עובדיה: "ברמה המוסרית שהוא מגלה, אין לי שום ספק שזה לא יקרה והוא לא יתפטר מתפקידו בהתאחדות"
  "עופר עיני קיבל את תפקיד יו"ר ההתאחדות לכדורגל על מגש של כסף, בעיקר בזכות ארגון הפועל, שזו ההסתדרות, שנתנה לו את כל הגיבוי. אחרי שהחל לייצג את הנהלת דיסקונט מול עובדיה, ההסתדרות צריכה למשוך את ידה ממנו". כך טוען ח"כ איתן כבל, יו"ר סיעת העבודה.

   

  כבל, שהתמודד מול עיני בבחירות ליו"ר ההסתדרות ב-2012 והפסיד, הוסיף: "אני לא יודע אם הוא צריך להפסיק להיות יו"ר ההתאחדות כי זה גוף אחר.

  אבל כיוון שהפועל וההסתדרות הם הכוח המניע בבחירת זה מותיר טעם וריח רעים שהוא החל לייצג את הנהלת דיסקונט. אני סבור שהוא בכלל צריך להתפטר מכל תפקידיו בתוך ההסתדרות שהוא עדיין נושא בהם".

   

  גם מתפקיד יו"ר ההתאחדות עליו להתפטר?

  "זה סיפור אחר. ההתאחדות זאת מערכת אחרת, למרות שההסתדרות הייתה הכוח המניע בבחירתו. אם הוא צריך להתפטר או לא מההתאחדות זו שאלה שנתונה לו ואין לי ספק שהוא לא יתפטר. ברמה המוסרית שהוא מגלה, אין לי שום ספק שזה לא יקרה והוא לא יתפטר מתפקידו בהתאחדות. אני לא קורא לו להתפטר מההתאחדות אבל זו שאלה מוסרית".

   

  בהתאחדות סרבו להגיב לדברי כבל נגד עיני.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים