שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  סלים טועמה מאיים לתבוע את הפועל ת"א
  שחקנה של בני לוד שלח באמצעות עורך דינו מכתב התראה לאקסית בו הוא דורש 568 אלף שקל אחרת ינקוט בהליכים משפטיים. הפועל: "נציג את טענותינו במקום הראוי"

  שחקנה של בני לוד, סלים טועמה שלח הבוקר (א') מכתב התראה להפועל ת"א לפני נקיטת הליכים משפטיים, אם זו לא תשלם לו בשבועיים הקרובים 568 אלף שקל.

   

  טועמה המיוצג על ידי עו"ד שי טל הבהיר במכתבו כי חתם על חוזה לפיו ישתכר 71 אלף שקל לחודש במשך שנתיים. "במהלך תקופת העסקתו נגזלו מטועמה זכויות רבות ביניהן שכר עבודה, פרמיות בגין צבירת נקודות ליגה וקיזוז שכר שלא כדין", נכתב באותו המכתב שנשלח הבוקר.

   

  סלים טועמה בתקופתו בהפועל ת"א. דורש 568 אלף שקל (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
  סלים טועמה בתקופתו בהפועל ת"א. דורש 568 אלף שקל(צילום: עוז מועלם)

   

  כמו כן, צוין כי טועמה לא קיבל את שכר יוני ומבחינתו מדובר בהלנת שכר. "הפועל לא הציעה לו לחדש את ההתקשרות והוא זכאי לפיצויי פיטורים בגין תקופת העסקתו", נכתב. לאחר החתמתו של אייל ברקוביץ' כמנג'ר הוא זימנו לשיחה שנערכה כדקה בה הודיע לו מפורשת כי הוא אינו מעוניין בו ואף הרהיב עוז והציע לו שיארגן לו משחק פרידה לרגל הפרישה. כך ולא אחרת סיים טועמה קריירה מפוארת במועדון איתו הגיע להישגים גדולים ב-3 קדנציות משחק".

   

  לכן, טועמה דורש 71 אלף שקל בעבור שכר יוני שלא שולם לו, פיצויי פיטורים של 46 חודשים בסך 273,443 אלף שקל, וקיזוזי שכר בסך 114,568 שקלים. כמו כן, פרמיה בעבור נקודות, 9.5 נקודות מלפני שנתיים בסך 109,250 אלף שקל.

  ההעתק נשלח גם לראש הבקרה התקציבית, עופר אורליצקי.

   

  מהפועל תל אביב נמסר בתגובה: "המועדון אינו נוהג לדון בעניינים הללו באמצעי התקשורת אולם באמירה כללית נציין כי אם ישנו חוב כלשהו לשחקן

  אזי מרביתו אינו מתקופת הההנהלה הנוכחית והוא נכלל ברשימת החובות של ההנהלה הקודמת. מעבר לכך נציג את טענותינו במקום הראוי וניתן למי שאמון על כך להחליט, הפועל ת"א תכבד כל החלטה שתתקבל"

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: עוז מועלם
  סלים טועמה בימיו בהפועל ת"א
  צילום: עוז מועלם
  מומלצים