שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  טל פלורה לוי: 'הגיע לי להמשיך ב-The Voice'

  ההדחה מהתוכנית הפתיעה, בעיקר אחרי שברחוב קיבלה אהבה וכינו אותה "המגניבה מ-The Voice", אבל טל פלורה לוי כבר חושבת על הופעת הבכורה שלה. בראיון היא מספרת גם על העבודה עם שרית חדד: "לא תמיד היה קל, אבל לא הייתי בוחרת מנטור אחר"

  טל פלורה לוי שהודחה אמש (א') מ-"The Voice" בשלב השידורים החיים, כלל לא רצתה להשתתף בתוכנית כשקיבלה את הטלפון מההפקה. "הייתי אנטי ריאליטי. פחדתי שלא יהיה לי מקום", היא אומרת היום בראיון, "יש הרבה חששות מריאליטי אבל בסוף הסכמתי ואני שמחה שיצא ככה".

   

  לוי בת ה-26 מרמת השרון נולדה כטל לוי, עד שבחדר האוכל ביום הראשון של הטירונות נולד השם פלורה. "מישהי צעקה לי מהקצה השני של השולחן - 'פלורה תעבירי לי את המלח', הסברתי שקוראים לי טל והיא אמרה שהכי תפור עליי פלורה, אז הסכמתי והשארתי ככה".  

   

  איך את מסכמת את התקופה שלך בתוכנית?

   

  "לגבי ההדחה - הייתי בהלם. לא עיכלתי את זה ממש, לא רציתי שזה ייגמר. תכננתי כל כך הרבה דברים להמשך. היום אני יכולה לומר שאני שמחה שהלכתי לריאליטי בגיל 26, כשאני יודעת מי אני ומה אני, גם מבחינה מוזיקלית וגם מבחינה אישית. לא כל אחד יכול לעמוד בזה".

   

  למה הכוונה?

   

  "זאת חוויה אינטנסיבית בטירוף, לא משהו שעובר לידך. התוכנית מאוד משנה אותך - אתה צריך להיות בן אדם חזק. אני באתי מוכנה. עם זאת, אתה לא ממש יכול לעבוד בתקופת התוכנית ונאלצתי לגור עם ההורים בזמן הזה. גם קודם גרתי עם ההורים, והיו לי מחשבות לעבור לגור לבד והיה לי קשה - אבל החלטתי שזה שווה את זה".

  "הזהירו אותי לא לשיר סטיבי וונדר" (צילום: טל גבעוני) (צילום: טל גבעוני)
  "הזהירו אותי לא לשיר סטיבי וונדר"(צילום: טל גבעוני)
   

  למרות השוני המוזיקלי ביניכן, הצלחת לעבוד עם שרית חדד. 

   

  "לא תמיד היה לי קל  בעבודה איתה כי באנו מעולמות שונים. היא נתנה לי דברים שונים ממני, וזרמתי איתה. לא הייתי בוחרת מנטור אחר, אם כי מבחינת הסגנון המנטור שהכי קרוב אליי הוא מוש בן ארי, אפילו ניסיתי לרקוד איתו אתמול בשיר שלי והוא לא שיתף פעולה".

   

  איך היו התגובות ברחוב במהלך התוכנית?

   

  "האמת שזה מה שהכניס אותי להלם. ברחוב הרגשתי שנורא אוהבים אותי וכל הזמן זיהו אותי וקראו לי 'המגניבה מ-The Voice,  אל תפסיקי להיות מי שאת'. ממש מדברים איתי על זה. אגב, אמרו לי גם 'איך בחרת בשרית', אבל אני שלמה עם זה. אני חושבת פשוט שאנשים ברחוב היו שאננים - גם החברים שלי וגם המשפחה. אני חושבת שהגיע לי להמשיך".

   

  את חושבת שהיית טובה יותר מהמתמודדים שנשארו? 

   

  "זה יהיה נורא להגיד את זה, אבל כן הגיע לי להמשיך. תשמע, הרבה אנשים אמרו לי שלשיר את סטיבי וונדר לא ייתן לי

  מספיק קולות בסמסים, אבל היה לי חשוב להיות שאני. אני חושבת שהבאתי משהו שונה, זה אגב מה שגורם לי לחשוב שלא איעלם אחרי הריאליטי. כל התוכנית חשבתי מה אני אעשה אחריה, יש לי את ההרכב שלי, השירים שלי אני כבר ממש חושבת על הופעת בכורה, להופיע ולהקליט".

   

  גם המראה שלך שונה קצת, לא?

   

  "השיער זה משהו שיילך איתי תמיד. לא אחליף תספורת, זה סימן ההיכר שלי".

   

  מי הפייבוריט שלך לניצחון?

   

  "אני חושבת שתמר עמר מהנבחרת של אביב גפן".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: טל גבעוני
  "הייתי אנטי ריאליטי". טל פלורה לוי
  צילום: טל גבעוני
  לאתר ההטבות
  מומלצים