שתף קטע נבחר

חשד: שכנע ילדים ש"ילמד אותם קרטה", ואנס

כתב אישום יוגש השבוע נגד תלמיד ישיבה בן 30 מהוד השרון החשוד שביצע מעשי סדום ומעשים מגונים בשמונה ילדים לפחות בגילאי 9 עד 13

תלמיד ישיבה בן 30 מהוד השרון חשוד שביצע מעשי סדום ומעשים מגונים בלפחות שמונה ילדים בני 9 עד 13 - שלושה מהם בני משפחה אחת. היום (ב') הוגשה הצהרת תובע לקראת הגשת כתב אישום ביום חמישי הקרוב.

 

המשטרה קיבלה לאורך החודשים האחרונים דיווחים על אדם שתוקף ילדים בבני ברק, בירושלים ובפתח תקווה ובכל המקרים אובחן דפוס דומה: האיש נהג לפנות לילדים וביקש שיתלוו אליו כי הוא מחפש גמ"חים (גמילות חסדים). הילדים התלוו אליו לתוך בתים ומקומות מסתור. הוא שכנע אותם ש"ילמד אותם קרטה" וביצע בהם את זממו.  

 

צוות חקירה מיוחד שהוקם במשטרת מרחב דן, בפיקודו של רב-פקד קובי גטניו, החל לחקור את המקרה. הפרשה פוענחה בזכות שיתוף פעולה בין תחנות ומרחבי משטרה שונים שאיתרו מקרים דומים גם באזורים מרוחקים ובערים אחרות.

 

החשוד נעצר לפני יותר מ-20 יום ומאז מתנהלת החקירה. הוא אמנם הכחיש את המיוחס לו אבל חומרי חקירה וראיות ישירות ונסיבתיות קושרות אותו למקרים רבים. הוא זוהה למשל במצלמות אבטחה הולך עם כמה מן הילדים וגם זוהה במסדר זיהוי. במשטרה חושדים שתקף ילדים נוספים. גורם במשטרה: "המסר החשוב להורים להדגיש לילדיהם שוב ושוב שלא הולכים עם זרים שלא מכירים".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים