שתף קטע נבחר

עבריין רשלן: שכח את הסמים בניידת משטרה

תושב בת ים שביצע עבודות שירות בתחנת משטרה בת"א שכח תיק בניידת שהסיעה אותו מדי יום. השוטר שחיפש תעודה מזהה - מצא בתיק סמים. משם הדרך חזרה למעצר הייתה סלולה

"התקלה" שעלתה ביוקר: תושב בת ים הוחזר לרצות את עונש המאסר שנגזר עליו בגין נהיגה ללא רישיון לאחר ששכח סמים בניידת שנהגה לאסוף אותו מדי יום, במסגרת עבודות השירות שביצע בתחנת המשטרה. 

 

עוד בחדשות:

בגרות בכלכלת ישראל: הזכאים והכסף

הפגנה בניו יורק נגד 'אופרת סנאף אנטישמית'

 

הסיפור הבא היה יכול להוות עלילה בסרט קומי. לפני כשנה וחצי נתפס האיש נוהג ללא רישיון והוא נידון בבית המשפט לתעבורה לחצי שנת עבודות שירות, במקום מאסר בפועל, שאותן היה אמור לבצע בתחנת המשטרה תל אביב צפון.

 

בשל העובדה שרישיונו נשלל, ניידת משטרה הייתה אוספת אותו בכל בוקר אל התחנה כדי לבצע את העבודות. אולם התברר כי למרות הצבתו בתחנת משטרה וכשסביבו שוטרים, האיש לא הקפיד כל כך על החוק.

 

לפני כמה חודשים שכח האיש את תיקו בניידת. בהמשך היום הבחין השוטר ליאור שטומר בתיק צד המונח על המושב האחורי ברכב. הוא פתח את התיק כדי לגלות למי הוא שייך, והופתע לראות את תעודת הזהות של הנאשם יחד עם קופסה ובה 20 גרם סמים מסוג חשיש וקנאביס.

 

עקב "התגלית" הופסקו עבודות השירות של האיש בתחנה ובמקום זאת הוא התייצב במשרד החקירות בגין החזקת סמים. במהלך המשפט טענה עורכת דינו של הנאשם, שירן גולברי ממשרדו של ששי גז, כי האיש קיבל את עונשו בכך שבוטלו לו עבודות שירות וביקשה להתחשב בעובדה שנטל אחריות על מעשיו.

 

שופטת בית משפט השלום בתל אביב מעיין בן ארי התחשבה בו וקבעה כי הוא ירצה רק את יתרת העונש שנגזר עליו במסגרת עבירת התעבורה מאחורי סורג ובריח, שעמדה על ארבעה חודשים יחד עם קנס של 400 שקלים ושלילת רישיונו לשישה חודשים נוספים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יובל מן
ארכיון
צילום: יובל מן
עו"ד שירן גולברי
מומלצים