שתף קטע נבחר

כפתו נהג מונית, השליכו - והמשיכו ליו"ש

הותר לפרסום כי פוענח שוד אלים של נהג מונית באור יהודה: לפני שמונה חודשים היכו ארבעה חשודים את הנהג, זרקו אותו בצד הדרך וגנבו את המונית במטרה למכור אותה בשטחים. בשבוע שעבר הם נעצרו. אחד החשודים שדד רגע לפני שנכנס לכלא

לפני שמונה חודשים זה קרה, רק עכשיו זה פוענח: בעקבות התפתחויות בחקירה עצרו בשבוע שעבר שוטרי תחנת מסובים בשבוע שעבר ארבעה חשודים בשוד אלים של נהג מונית באור יהודה. היום (א') הותר לפרסום כי הם כפתו את הנהג, השליכו אותו בצד הדרך והמשיכו לשטחים. אחד החשודים הוא אסיר שבעבר נגזרו עליו מספר שנים בכלא.

 

על פי החשד באחד במרס השנה היכו הארבעה את הנהג ברחוב אריאל שרון באור יהודה, כפתו אותו וזרקו אותו לצד הדרך. לאחר מכן הם גנבו את המונית, בכוונה למכור אותה בשטחים. בעקבות התפתחות בחקירה נעצרו לפני שבוע שני חשודים ובהמשך נעצרו שניים נוספים, נערים.

 

ברשות החשודים נתפס רכוש שקושר אותם למעשה. מחומר החקירה עולה כי הארבעה תכננו לשדוד את המונית והתכוונו למכור אותה בשטחים. עוד עלה כי אחד המעורבים, תושב אור יהודה בן 22, הספיק לבצע את השוד זמן קצר לפני שנשפט לתקופה של כחמש שנות מאסר בגין פריצות ומעשה שוד אלים. מעצרם של שני החשודים שאינם קטינים הוארך מעת לעת ואילו שני הנערים הושמו במעצר בית. התיק הועבר לעיון הפרקליטות ומחר יתקיים דיון בבית משפט השלום בתל אביב.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים