שתף קטע נבחר

העונש לגזירת שיער זוגתו: חצי שנה עם קרחת

בית משפט בווירג'יניה הורה למורה מצטיין לספורט לגלח את ראשו לאחר שקיצץ 30 ס"מ משיער חברתו לשעבר. "לא נורא, להרבה גברים אין שיער"

גזר דין תרתי משמע: גבר שגזר לא פחות מ-30 סנטימטרים משיערה של זוגתו לשעבר ייאלץ בהוראת בית המשפט לגלח את שיער ראשו במשך שישה חודשים בתור עונש לעבירה שביצע. מלווין האנט, תושב וירג'יניה בן 61, הסכים לתנאי עונשו והתחייב לגלח את ראשו עד ה-1 בדצמבר.

 

עוד חדשות בעולם :

 

עורך דינו של האנט, בילי שילדס, אמר שהוא לא חושב שהעונש שהוטל על מרשו הוא נורא. "יש הרבה גברים שמסתובבים ללא שיער", אמר שילדס לכלי תקשורת מקומיים. "זה היה חלק מהעסקה ומרשי יעמוד בחלקו".

 

האנט הוא רכז חינוך גופני לשעבר בבית ספר פרטי במחוז צ'סטרפילד שבווירג'יניה שאף זכה בפרס מורה הספורט הטוב ביותר בחטיבות ביניים בשנת 2007. לפני כחודשיים הוא הודה באשמת תקיפתה של חברתו לשעבר.

 

המותקפת הסכימה להיפגש עם האנט במגרש חניית חטיבת הביניים שבה היא עובדת בתור מורה לחינוך גופני ובריאות. בזמן שהשניים שוחחו, הוא ביקש ממנה חיבוק, ובעוד זרועותיו כרוכות סביבה הוא שלף במהרה זוג מספריים וגזר את ה"קוקו" הארוך שלה שהשתרך כמעט עד לסוף גבה. היא הבינה מה הוא עשה רק לאחר שראתה את שיערה מפוזר על רצפת החנייה והאנט נמלט מהמקום.

 

כמה מעמיתיה בבית הספר הסתפרו גם הם כאות סולידריות. לאחר האירוע התפטר האנט מתפקידו והתבקש להשתתף במפגשים לניהול כעסים.

 

"זה כמו מקרים שבהם מישהו גונב משהו מחנות או משחית רכוש של מישהו, ואז בית המשפט מורה עליו ללכת עם שלט שכתוב עליו 'הנה אני, עשיתי את הדברים הללו ואני מצטער'", אמר התובע במחוז צ'סטרפילד, לארי הוגאן.

 

על פי הדיווחים בתקשורת המקומית, האישה המסופרת בעל כורחה שומרת על קשר עם האנט. הוגאן אמר כי "האנט עדיין מאוהב בה קשות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: משטרת צ'סטרפילד
מלווין האנט
צילום: משטרת צ'סטרפילד
מומלצים