שתף קטע נבחר

הוצת רכב של עד במלחמת הרבנים בנתיבות

פרשת הפלילים במערכת הבחירות: אדם שסיפר על פגישת האיומים של העבריין שלום דומרני עם הרב איפרגן גילה שרכבו עלה באש. 3 חשודים נעצרו

שוב איומים על אנשים שמשתפים פעולה עם רשויות החוק: לאחרונה הוצתה מכוניתו של עד תביעה במשפט העוסק במלחמות הרבנים סביב הבחירות שהתקיימו בנתיבות בשנה שעברה. במשטרה מעריכים כי הרקע לכך הוא שיתוף פעולה של בעל המכונית, שהעיד על פגישה שבמסגרתה איים העבריין שלום דומרני על הרב יעקב איפרגן. בגין עבירה זאת נשפט דומרני ל-15 חודשי מאסר. היחידה הכלכלית בלהב 433 עצרה שלושה חשודים תושבי המרכז, שאינם מאנשי דומרני, בחשד שהציתו את המכונית.

 

עוד בחדשות:

 

מלחמות הרבנים בנתיבות ניצתה בין חצרו של הרב יורם אברג'יל לבין חצר הרב איפרגן (הרנטגן) סביב מערכת הבחירות המקומית. המשטרה חשדה שבמסגרתה נשלחו דומרני ואנשיו מטעם לאיים הרב איפרגן שיעביר את תמיכתו למועמד אחר.

 

במהלך הפרשה נעצר הרב אברג'יל, אך הוא שוחרר ללא כתב אישום. נגד דומרני ומקורבו מומי קנסינטיני הוגש כתב אישום, וכאמור נגזרו עליו 15 חודשי מאסר. הוא צפוי להשתחרר בפברואר הקרוב.

 

המכונית של עד התביעה הוצתה ליד ביתו. בשלב זה לא ברור למשטרה מי שלח את שלושת החשודים, אולם ביחידה הכלכלית טוענים כי יש להם ראיות לקשירתם למעשה.

 

סנגור אחד החשודים, עו"ד שחר חצרוני, אמר: "לחשוד אין כל קשר למתלונן או למי שרוצה ברעתו ועל כן לא ברורה סיבת מעצרו"

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: הרצל יוסף
שלום דומרני
צילום: הרצל יוסף
צילום: מוטי קמחי
עו"ד שחר חצרוני
צילום: מוטי קמחי
מומלצים