שתף קטע נבחר

גנב משאית, נמלט מיריות והתנגש בניידת. צפו

המשטרה קיבלה דיווח על גניבת משאית באור עקיבא והציבה מחסום בכביש 5. השוטרים אף ירו לעבר גלגלי המשאית כשהתקרבה אבל הנהג התנגש בניידת והמשיך בנסיעה. רק במחסום הבא הצליחו לעצור אותו

מרדף משטרתי אחרי משאית גנובה תועד היום (א') בבוקר באזור השרון באמצעות מצלמת איתוראן. בסרטון ניתן לראות את נהג המשאית פוגע בניידת שחנתה לרוחב הכביש בניסיון לעצור בעדו ופשוט ממשיך בנסיעה. הוא נעצר רק במחסום השני לאחר שפגע במשאית חונה. האירוע המסוכן, שבמהלכו השוטרים אף ירו לעבר המשאית, הסתיים ללא נפגעים.

 

 

ניידת המשטרה שהייתה בחסימה ונפגעה על ידי המשאית (צילום: באדיבות המשטרה) (צילום: באדיבות המשטרה)
ניידת המשטרה שהייתה בחסימה ונפגעה על ידי המשאית(צילום: באדיבות המשטרה)

 

דובר מרחב שרון, רפ"ק זיוון פריידן: "בשעות הבוקר התקבלה קריאה על אירוע של גניבת משאית מאור עקיבא. היא אותרה בכביש 5 לכיוון מזרח, ניידת של תחנת ראש העין החלה במרדף אחריה וניידת נוספת נשלחה כדי לבצע חסימה בכביש. בעת שהמשאית התקרבה לחסימה ולא האטה, שוטר סיור מתחנת ראש העין ירה לעבר הגלגלים שלה. נהג המשאית לא עצר, פגע בניידת שהייתה בחסימה והמשיך בנסיעה".

 

הנסיעה הפרועה של המשאית

המשיכה עד לחסימה הבאה. רפ"ק פריידן: "שוטרי סיור מתחנת אריאל הציבו חסימה כקילומטר אחרי זו שהנהג עבר. כאשר המשאית הגיעה אחד השוטרים ירה לעברה והיא פגעה בחוזקה במשאית שעמדה בצד הדרך".

 

במהלך המרדף אפשר היה לשמוע את השוטרים בניידת שרדפה אחר המשאית, כאשר ראו אותה פוגעת בניידת של חבריהם שהייתה בחסימה: "הוא גמר את הניידת, היה הורג אותם, הוא נכנס בניידת".

 

נהג המשאית, תושב טמון בן 25, ניסה להימלט אבל נעצר על ידי שוטרי בילוש. האירוע הסתיים ללא נפגעים.

 

השוטר רס"ב יוגב יובלדי היה בחסימה הראשונה שאותה פרץ הנהג: "הייתי במשמרת בט"ש לאיתור שוהים ללא אישורים מהשטחים. בבוקר התקבל אירוע על משאית גנובה שיוצאת מכביש 6 לכיוון כביש 5 למחלף קאסם. המשאית המשיכה לכיוון מזרח, ובמהלך המרדף הנהג סיכן חיי אנשים וניסה להיכנס בהם. מיד פרסתי מחסום עם דוקרנים, אבל למרות שנהג המשאית ראה אותי מסמן לו לעצור, הוא המשיך בנהיגה במהירות מופרזת. לפני שהתנגש בניידת הצלחתי לקפוץ מאחורי חומת בטון. המשאית עלתה על הדוקרנים והנהג המשיך בנסיעתו". הנהג נעצר כאמור ליד החסימה השנייה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: באדיבות המשטרה
הניידת שבה התנגשה המשאית
צילום: באדיבות המשטרה
מומלצים