שתף קטע נבחר

נהגי אגד בי-ם נעדרים בעקבות מות חברם

למרות קביעת המכון לרפואה משפטית כי אין חשד לפלילים במותו של חסן יוסף ראמוני שנמצא תלוי, לא הופיעו חבריו לעבודה. באגד צופים שיבושים גם מחר

נהגי אוטובוסים ממזרח ירושלים לא הופיעו הערב (יום ב') לעבודה בחברת "אגד", בעקבות מותו של חברם חסן יוסף ראמוני שנמצא תלוי. מהחברה נמסר על שיבושים בקווים העירוניים שצפויים להימשך גם מחר.

 

"בעקבות מותו המצער של נהג 'אגד', ששם קץ לחייו והתאבד, ישנם שיבושים בפעילות קווי התחבורה הציבורית העירונית בירושלים. שיבושים אלה נגרמים בשל היעדרות של נהגים מהמגזר הערבי, ממזרח ירושלים", אמרו ב"אגד".

 

חסן יוסף ראמוני ()
חסן יוסף ראמוני
 

"'אגד' נערך ככל יכולתו לתגבור הנהגים מקרב עובדי מטה החברה והמנהל כמו גם גמלאי החברה, כדי לצמצם את הפגיעה בנוסעים. עם זאת אגד מתנצל על האי-נוחות ומבקש מציבור הנוסעים לנהוג באיפוק ובסבלנות", נמסר מהחברה.

 

משפחתו של הנהג, שנמצא תלוי הלילה במסוף האוטובוסים בהר החוצבים בעיר, קיבלה הודעה מהמכון לרפואה משפטית באבו כביר כי לא נמצא חשד לפלילים. הנתיחה בוצעה בשיתוף פתולוג מטעם המשפחה. הגופה נמסרה לקבורה וראמוני נטמן בבית הקברות באבו-דיס. בתום ההלוויה התפתחו עימותים בין צעירים פלסטינים לכוחות הביטחון. לא דווח על נפגעים.

 

הסיפור הצית חרושת שמועות במזרח העיר ובגדה המערבית, שלפיה הנהג נרצח על ידי ישראלים על רקע לאומני. תנועות וארגונים פלסטיניים שונים במזרח ירושלים קראו הבוקר לפתיחת שביתה כללית של סוחרים, נהגי אוטובוס ופקידים. כאמור, נהגים מסביבתו הקרובה של ראמוני לא הגיעו לעבודה.

 

השמועות על מותו של חסן יוסף ראמוני בן ה-35, נשוי ואב לשניים, הפכו לכותרות בתקשורת הפלסטינית. גם שם כלל לא מתייחסים לאפשרות שמדובר בהתאבדות. "בניגוד לפרסומים השונים בתקשורת הזרה, לא נמצאו על הגופה סימני אלימות", אמרו במשטרה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חסן יוסף ראמוני שנמצא תלוי
מומלצים