שתף קטע נבחר

הקלטות שולה זקן: "הם הפושעים, אל תשכח שהם הפושעים"

תמלולי שיחות של זקן עם ידידה אורי מנצור פורסמו בערוץ 1. "אני לא הולכת להיות מסכנה", אמרה כשהציע לה "להיראות חלשה" בבית המשפט

ערוץ 1 חשף הערב (יום ב') תמלולי שיחות של שולה זקן עם ידידה איש העסקים הירושלמי אורי מנצור. השיחות, על פי הערוץ, חושפות טפח חדש בנעשה מאחורי הקלעים של דיוני תיק הולילנד - בזמן שהמשפט התנהל. השניים גם דנו בסוגיית הרומן עם עד המדינה, שמואל דכנר, שלא היה בסופו של דבר. בהגנה ובתביעה חלוקים לגבי השאלה אם הקלטות מחזקות את עמדת אולמרט או מחלישות אותה.

 

שמו של מנצור עלה באחד הדיונים שנערכו בחודש שעבר בתיק מעטפות הכסף. עו"ד אייל רוזובסקי, אחד הסנגורים של אהוד אולמרט, אמר בדיון כי זקן קיבלה ממנצור כמעט מיליון שקל כדי לשלם לעורך הדין מיכה פטמן, שייצג את זקן במשפטי טלנסקי וראשונטורס. היא הודתה שקיבלה את הכסף. זקן השיבה בשלילה לשאלה האם "לאורי מנצור היה עניין להשיג את שתיקתך?"

 

זקן: אורי, הם הפושעים, אל תשכח שהם הפושעים. 

מנצור: אני יודע, אבל הם לא חשובים - את החשובה. בתפקיד שלך את ציבורית מול השופט, את לא צריכה להיראות גם חלשה וגם מאמי כזאת, את יודעת, לא הג'דאית, לא הגיבורה, לא אדון כול-יכול, לא סגנון אהוד.

זקן: לא, אבל אני, אבל אבל אבל לא, אבל אורי

מנצור: את שולה, את המזכירה, את לא עשית, לא ההוא, את חלשה, את במקום הזה, את יכולה להגיד את זה בכמה ורסיות, נכון? אז אני אומר, תגידי את זה בוורסיה היותר עדינה.

זקן: די, אבל אני לא הולכת להיות מסכנה.

 

זקן: אורי, אבל אני אמרתי שהפגישה בדירה הייתה מאוד לא נעימה.

מנצור: אוקיי.

זקן: ומאז לא היה לנו קשר כי אני ידעתי שבאותו רגע אני לא יהיה לי קשר איתו כי הוא התנהג לא יפה.

מנצור: אוקיי.

זקן: זהו.

 

מנצור: אני לא אמרתי שאני יודע שאת רושמת, אמרתי שאני מעדיף שתרשמי שיהיה לך טרי.

זקן: כן, כי הגעתי לקבר רחל, אתה מדבר ואני רושמת.

מנצור: כן, אבל לא ידעתי שיש לך נייר ואת רושמת.

זקן: נשמה שלי, אני מאז שנולדתי אני עם נייר ועיפרון.

 

אתמול התקיים בבית המשפט המחוזי בירושלים דיון שעסק בהקלטות שנמחקו מהטלפון הנייד של זקן ונמצאו על מחשבו הנייד של בנה נדב. במהלך הדיון הסכימו הצדדים כי תמלולי חקירתה, הכוללים שתי חקירות מהשבועיים האחרונים בנוגע לאותן הקלטות שנמחקו, יוגשו בהסכמה לבית המשפט.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים