שתף קטע נבחר

75

הללויה

יזהר כהן היה הראשון שגילה לאירופאים שבישראל יודעים לעשות מוזיקה. גלי עטרי חזרה על ההישג שנה אחריו בירושלים. וכמעט 20 שנה אחר כך, דנה אינטרנשיונל הפכה לאייקון של הקהילה הגאה בזכות "דיווה" ושמלת הנוצות של גוטייה. שלושת הזוכים הישראלים באירוויזיון מעלים חוויות מהלילה שבו נגעו באושר (וקיבלו דוז פואה)

משק כנפי ההיסטוריה בהחלט ריחף בפגישה בסטודיו בתל־אביב השבוע, נשען על ענני דוז פואה וספריי לעיצוב שיער. גלי עטרי הגיעה ראשונה, לקחה את הזמן להסתדר בשלווה שמאפיינת אותה. יזהר כהן נחת אחריה בדיוק בזמן, כשהוא מסתייג מהרעיון של מעלית לקומה גבוהה.

 

דנה אינטרנשיונל נכנסה אחרונה אבל בסופו של דבר התייצבה ראשונה לצילומים, מוכנה מראש בשמלה צמודה ומוזהבת. המתח לא נשבר, כי לא היה לשנייה. השלישייה החליפה נשיקות באוויר, כדי לא לפגוע באיפור, והתמסרה לפלאשים של הצלם מהר מאוד.

 

גלי עטרי, יזהר כהן ודנה אינטרנשיונל (צילום: איתן טל) (צילום: קבוצת ידיעות אחרונות) (צילום: קבוצת ידיעות אחרונות)
גלי עטרי, יזהר כהן ודנה אינטרנשיונל (צילום: איתן טל)(צילום: קבוצת ידיעות אחרונות)

 

"בהתחלה לא היה לי קל להגיע לאולפן הצילומים, להחיות רגע כל כך משמעותי בחיי", מודה יזהר כהן, "אבל ברגע שנכנסתי לאולפן, הכל השתנתה והרגשתי נוח מאוד. הפגישה והצילום עם גלי ודנה היו חוויה עבורי. הרי רואים שאנחנו נהנים". ועטרי מוסיפה: "החיוך לא יורד לי מהפנים. מרגיש לי מאוד טבעי להיות פה עם שניהם. כיף גדול".

 

"גדלתי על המיתוס של הזכיות של יזהר וגלי", אומרת דנה, "גם עכשיו כשאני פוגשת אותם, הם בעיניי זוכי האירוויזיון ולא אני".

 

הכתבה המלאה תופיע ביום שישי ב"ידיעות אחרונות" לרגל 75 שנה לעיתון

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: קבוצת ידיעות אחרונות
גלי עטרי, יזהר כהן ודנה אינטרנשיונל
צילום: קבוצת ידיעות אחרונות
מומלצים