שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  ברושי מתמודד בעבודה: אייצג הקיבוצים בכבוד
  את העובדה שבכנסת הקודמת לא היה ייצוג לתנועה הקיבוצית מתאר איתן ברושי, המועמד לרשימת העבודה, כתאונה, ומבטיח חיבור מחודש של המפלגה לתנועת ההתיישבות

  מזכיר התנועה הקיבוצית מתמודד על מקום ברשימת העבודה לכנסת: איתן ברושי, שבעברו כיהן גם כמנכ"ל משרד המדע וכעוזר שר הביטחון לענייני התיישבות, אמר ל-ynet כי "הייתה תאונה בבחירות הקודמות. מאז הקמת המדינה לא היה מצב שלא היה נציג לתנועה הקיבוצית בכנסת".

   

  איתן ברושי רץ בעבודה: "לחזק הנגב והגליל"    ( צלמים: ניצן דרור ואורי דוידוביץ' )

  איתן ברושי רץ בעבודה: "לחזק הנגב והגליל"    ( צלמים: ניצן דרור ואורי דוידוביץ' )

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  אף שאוכלוסיית הקיבוצים מהווה אחוז בודד מכלל האוכלוסייה בישראל, ברושי טוען כי במרחב ההתיישבות מדובר על "9-8 אחוז מהאוכלוסייה", והסביר: "הקיבוצים מייצרים כעשרה אחוז מהתעשייה, יותר מאלף תלמידי י"ב יוצאים לשנת שירות. אין ספק שמפלגת העבודה בלי התנועה הקיבוצית וההתיישבות חלשה יותר".

   

  עוד הוסיף כי "מפלגת העבודה היא מפלגה של ציונות, התיישבות. אנחנו אנשי ההתיישבות ולכן אני חושב שמקומי בקדמת הרשימה, מי שיודע מהי עבודת האדמה, שיודע מה זה עוטף עזה". הוא התחייב כי אם ייכנס לכנסת "מפלגת העבודה תחזור להיות מחוברת להתיישבות. יש התיישבות במקומות שלא נהיה בהם, בהתנחלויות, ויש התיישבות שנהיה בה לנצח, כמו בנגב ובגליל. הגיע הזמן לסמן את גבולות המדינה. אם רוצים לחזק את המדינה צריך לחזק את הנגב והגליל".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: ניצן דרור ואורי דוידוביץ'
  איתן ברושי
  צילום: ניצן דרור ואורי דוידוביץ'
  מומלצים