שתף קטע נבחר

הליכוד על הרצוג: "מנסה להרוויח הון פוליטי"

בליכוד הגיבו לדבריו של יו"ר העבודה באולפן ynet על נסיעת נתניהו לצעדה בפריז: "שלטון בראשותו יהיה רופס ולא אחראי המתיישר לפי אינטרסים זרים"

בליכוד הגיבו בכעס על דבריו של יו"ר העבודה לאולפן ynet: הבוקר (ב') התארח יצחק הרצוג באולפן והתייחס לזיגזג סביב נסיעתו של ראש הממשלה בנימין נתניהו לצעדה נגד הטרור בצרפת ואמר: "זו דוגמה מובהקת לניהול ממשלה על-ידי נתניהו. ההחלטה לנסוע הייתה נכונה, אבל כל מה שהיה לפני היה שגוי".

 

בליכוד מסרו בתגובה: "במקום לעמוד כחומה בצורה לצד מדינת ישראל בימים לא קלים לקהילה היהודית כולה, בוחר הרצוג לנצל את האירוע באופן ציני ובוטה כדי להרוויח הון פוליטי על חשבון טובת המדינה והיהודים בתפוצות".

 

עוד אמרו בליכוד כי "דבריו של הרצוג מעידים כאלף מונים מה מצפה לציבור הישראלי אם תקום ממשלת שמאל לאחר הבחירות - שלטון רופס ולא אחראי, המתיישר לפי אינטרסים זרים וזאת במקום לעמוד בתקיפות על האינטרס הישראלי".

 

 

הרצוג אמר בראיון לאולפן ynet גם כי הביקור של נתניהו לא יסייע בשיקום מעמדה של ישראל בעולם. "אותה צרפת שנתניהו אץ-רץ אליה היא זו שלפני שבועיים הובילה מערכה מדינית קשה נגד ישראל במועצת הביטחון".

 

"זה לא הולך להשתנות", הוא המשיך. "זה סימפטום של בעיית המעמד שלנו בעולם תחת שלטונו של נתניהו - בנות הברית הקרובות ביותר שלנו לא מסתירות את הביקורת שלהן כלפי ישראל. לבני ואני אנחנו נדע בדיוק מה לעשות", התחייב הרצוג, "נגייס תמיכה בינלאומית, נוביל מהלכים שייצרו מצב שישראל תהיה בלבה של קואליציה נגד הטרור מצד אחד, ומהצד השני תשתלב במשפחת המעצמות בתבונה ובשכל".

 

המנהיג-שותף של המחנה הציוני התייחס גם לאפשרות של עימות בינו לבין ראש הממשלה לקראת הבחירות. "לנתניהו יש סיבות טובות שבעטיין הוא מתחמק מעימות נגדי והוא יודע למה", האשים המועמד לראשות הממשלה, "הוא נכשל בכל פרמטר בהובלת המדינה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים