שתף קטע נבחר

כחלון: בלי מנהל מקרקעי ישראל לא ניכנס לממשלה

יו"ר כולנו הציג את דרישתו כתנאי מוקדם להצטרפות לממשלה בעתיד והוסיף: "אני מודיע כאן - אני הולך לפרק את מנהל מקרקעי ישראל"

תנאי מוקדם להצטרפות לממשלה עתידית: יו"ר כולנו, משה כחלון, מציב תנאי לקראת הקמת הממשלה הבאה - "אם לא נקבל לאחריותנו את מנהל מקרקעי ישראל, לא ניכנס לממשלה", הוא אמר.

 

בחירות 2015 - כתבות נוספות:

הכאוס בליכוד נמשך: רצון מערער על התוצאות

לפיד: נתניהו הראה לעולם את הישראלי הנדחף

 

בכנס שנערך הערב (יום ב') באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע אמר כחלון: "רפורמה נגד חלשים היא קלה, רפורמה נגד חזקים היא הדבר הקשה. רפורמות לא מתבטאות בלכתוב סטטוסים בפייסבוק או להתראיין יפה בטלוויזיה. רפורמות מתבטאות במעשים ולא בדיבורים. בסוף צריך להילחם במונופולים. המונופולים הם חזקים עם הרבה כסף, וזה ממש לא קל".

 

כחלון, שכיהן בעבר כשר הרווחה וכשר התקשורת, הוסיף: "אנחנו נציג תכנית ברורה לפירוק המונופולים תוך התייעלות ושמירה על העובדים. שלא יעבדו עליכם - התייעלות היא לא פיטורי עובדים, אלא פתיחת קווי ייצור נוספים. תהליך כזה טוב למפעל, לעובדים וגם ל-8 מיליון אזרחים של מדינת ישראל".

 

יו"ר כולנו הוסיף כי למפלגתו החדשה יש תUכנית מסודרת לפירוק מנהל מקרקעי ישראל. "אני מודיע כאן - אני הולך לפרק את מנהל מקרקעי ישראל. אם לא נקבל את מנהל מקרקעי ישראל, לא ניכנס לממשלה", הוא הצהיר.

 

מוקדם יותר היום בכנס של איגוד השיווק בתל אביב אמר יו"ר מפלגת כולנו כי "הממשלה היא האשמה היחידה במחדל מחירי הדיור ויוקר המחיה. ראש הממשלה ושר האוצר רבו מהיום הראשון שנכנסו לממשלה והאינטרס הציבורי עמד בסוף סדר העדיפויות שלהם."

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים