שתף קטע נבחר

החשוד בהטרדה מינית: ראש העיר חולון

מוטי ששון הוא החשוד: בזמן שנחקר באזהרה התברר לששון, המכהן כראש העיר חולון ב-22 השנים האחרונות, כי עובדת נוספת בעירייה טענה כי הטריד אותה מינית. "רק ניסיתי לחזר אחריה, דבר לא נעשה בכפייה", טען בתגובה

ראש העיר חולון הוא החשוד בהטרדה מינית של שתי עובדות: מוטי ששון נחקר אתמול (ב') באזהרה בחשד להטרדה מינית של עובדת בעירייה, ובמהלך החקירה התברר לו כי עובדת נוספת התלוננה נגדו. הפרשה נחשפה כבר לפני חודשיים, אך שמו מתפרסם רק כעת. ששון (68) מכהן כראש העיר חולון כבר 22 שנה מטעם מפלגת העבודה.

 

ששון זומן היום לחקירה באזהרה, בגין תלונה של עובדת מהעירייה מלפני שלוש שנים. אלא שכאשר הגיע לחקירה התברר לו כי עוד עובדת התלוננה נגדו. לחוקרים, שהגיעו אליה, מסרה כי הוא הטריד אותה מינית. ראש העיר הכחיש את הטענות לגבי המתלוננת הראשונה וטען בנוגע לשנייה כי רק ניסה לחזר אחריה.

ששון. רק חיזרתי אחריה, טען בפני החוקרים (צילום: שלום לביא) (צילום: שלום לביא)
ששון. רק חיזרתי אחריה, טען בפני החוקרים(צילום: שלום לביא)

הפרשה התפוצצה לפני חודשיים, אז מקורב לאישה - שעבדה בעבר בעירייה - הגיש תלונה על כך שחברתו הוטרדה מינית על ידי ששון. לדברי אותו מקורב, היא חששה להתלונן במשטרה. האישה סיפרה כי ראש העיר אף ביצע בה מעשה מגונה, חיבק אותה וניסה לגעת בה בניגוד לרצונה.

 

התלונה הועברה ליחידת להב 433 והחלה בדיקה בקרב עובדות נוספות. במהלך הבדיקה הגיעו החוקרים לעוד עובדת שהסכימה להגיש תלונה, וגם היא טענה כי הוטרדה מינית. לטענתה, הציע לה ששון כמה פעמים הצעות שונות, אף שהיא הייתה בזוגיות.

 

ששון הכחיש את טענות המתלוננת הראשונה. הוא אישר כי אכן פנה למתלוננת השנייה, אך טען כי רק ניסה לצאת עימה - אך דבר לא נעשה בכפייה. סנגורו של ששון, עו"ד ששי גז, אמר כי הוא שמח שמרשו מסר את גרסתו ומאמין כי כעת המשטרה תיווכח כי הוא דובר אמר.


פורסם לראשונה 19/01/2015 19:59

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: קובי קואנקס
מוטי ששון
צילום: קובי קואנקס
צילום: עידו ארז
עו"ד ששי גז
צילום: עידו ארז
מומלצים