שתף קטע נבחר

טועמה תובע את הפועל ת"א: "ברקוביץ' הציע משחק פרישה"

הקשר, שמשחק כיום בבני לוד, טוען כי מגיע לו חצי מיליון שקל אחרי שהפרידה ממנו נעשתה שלא כדין: "השיחה עם ברקוביץ' הייתה בת דקה. הקבוצה השפילה אותי"

בתחילת העונה קיבל סלים טועמה הודעת שחרור מהפועל תל אביב ועבר משם לבני לוד מהליגה הלאומית. העזיבה את הקבוצה בה גדל הותירה צלקות בקשר, שהחליט לתבוע את האדומים על הדרך בה הוחלט להיפרד ממנו.

 

במכתב התביעה שהגיע לידי ynet ספורט מגולל טועמה את הארועים שהובילו לעזיבתו ותובע בסך הכל יותר מחצי מליון שקל מהפועל ת"א. "התובע היה מזוהה עם הקבוצה, ראה בה בית ומשפחה, וקשר עמה את עתידו הספורטיבי", נכתב.

 

סלים טועמה בימיו בהפועל ת"א. תובע יותר מחצי מליון שקל (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
סלים טועמה בימיו בהפועל ת"א. תובע יותר מחצי מליון שקל(צילום: עוז מועלם)

 

גם ההודעה על הפרידה מתוארת בתביעה: "ב-19 ביוני זימן איל ברקוביץ' את טועמה לשיחה בת דקה בה הודיע לו כי הוא אינו מעוניין במשך שירותיו ואף הרהיב עוז

והציע שיארגן לו משחק פרישה, על אף שלא התכון לפרוש ואף רצה להמשיך ולשרת את הקבוצה". טועמה טוען כי הקבוצה השפילה אותו ללא כל הצדקה.

 

בהמשך מפרט טועמה, המיוצג ע"י עו"ד שי טל, את הסכומים שמגיעים לו מהפועל ת"א הכוללים קיזוז שכר שלא כדין, הפרשי שכר עבודה שלא שולמו לו ופיצויי פיטורים. כמו כן, טוען השחקן כי הקבוצה חייבת לו כספים בעקבות הלוואה שנתן לה במסגרת תוכנית הבראה שהוסדרה באמצעות הסכם קיבוצי מיוחד. לסיום, הוא תובע גם פיצויים על עוגמת הנפש שנגרמה לו.  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עוז מועלם
סלים טועמה
צילום: עוז מועלם
מומלצים