שתף קטע נבחר

נתניהו קרא "לעזוב את משפחתו" - וכתב על "שרה הציונית"

יממה לאחר שראש הממשלה טען שהתקשורת מתנפלת על רעייתו, פורסמו בעמוד הפייסבוק שלו תמונות של שרה נתניהו עם חיילים בודדים. "קוראים לזה ציונות", סיכם נתניהו. השימוש בתמונות של חיילים אסור במערכת בחירות

לאחר פרסום התצהירים המפורטים והקשים של העובדים לשעבר במעון ראש הממשלה שחשפו טענות קשות נגד שרה נתניהו, ובהן גם בעיית אלכוהול, קרא אתמול ראש הממשלה, בנימין נתניהו, למבקריו להשאיר את רעייתו שרה מחוץ לקמפיין הבחירות. אולם, סטטוס שעלה אמש (יום ג') בעמוד הפייסבוק הרשמי שלו מחזיר את הגברת נתניהו לקדמת הבמה.

 

עדכונים שוטפים - גם בטוויטר של ynet

 

בסטטוס, שכולל תמונות של שרה נתניהו עם חיילים בודדים, סיפר ראש הממשלה כיצד רעייתו ליוותה בשקט ובצנעה את הגיבורים החדשים עם הגעתם לארץ. נתניהו גם סיפר כי בערב ראש השנה כשהתפרסם שישנם חיילים שאין להם כסף לארוחת חג, היא גייסה תרומה של אלפי שקלים כדי לחלק תלושי חג לחיילים בודדים.

שרה נתניהו והחיילים הבודדים, צילום מתוך עמוד הפייסבוק של ראש הממשלה ()
שרה נתניהו והחיילים הבודדים, צילום מתוך עמוד הפייסבוק של ראש הממשלה
 

בסטטוס הדגיש נתניהו גם את מה שהפך לוויכוח המרכזי בשבועות האחרונים במערכת הפוליטית: "במילה אחת, קוראים לזה ציונות", נכתב במשפט המסכם. במערכת הפוליטית היו מי שטענו כי אם נתניהו מעוניין להשאיר את רעייתו מחוץ למערכת הבחירות, הרי שהפוסט היה מיותר, ובנוסף השמיעו טענות על השימוש בתמונות חיילים בעיצומה של מערכת הבחירות, כאשר השימוש בתמונות חיילים אסור.

"עזבו את משפחתי". נתניהו אתמול ()
"עזבו את משפחתי". נתניהו אתמול
 

שלשום, יממה לאחר פרסום התצהירים המפורטים והקשים של העובדים לשעבר במעון ראש הממשלה שחשפו טענות קשות נגד שרה נתניהו, ובהן גם בעיית אלכוהול, פרסם נתניהו סטטוס שבו קרא לתקשורת לעזוב את משפחתו.

 

"ההתנפלות התקשורתית על רעייתי שרה היא שפל נוסף ביחסים של גורמים מובילים בתקשורת הישראלית, שאינם בוחלים באמצעים כדי לפגוע בי ובדרכי הפוליטית", כתב נתניהו. "אכתוב זאת כאן בצורה הברורה ביותר: מי שרוצה לתקוף את מדיניותי בצורה עניינית - מוזמן. עזבו את משפחתי".

פורסם לראשונה 27/01/2015 23:09

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הגברת נתניהו בסטטוס שפרסם ראש הממשלה
מומלצים