שתף קטע נבחר

רשמית: אלי אוחנה חזר לנבחרת הנוער

לאחר שפרש ממפלגת "הבית היהודי", המאמן (51) שב לתפקידו בהתאחדות לכדורגל - כפי שפורסם לראשונה ב-ynet ספורט. אוחנה: "ממשיך בנבחרת עם מוטיבציה ואהבה". עופר עיני: "אין לי ספק לגבי המחויבות של אלי לתפקיד"

פחות משבוע לאחר שהודיע על הצטרפותו למפלגת "הבית היהודי" ושלושה ימים אחרי שפרש ממנה במפתיע, אלי אוחנה שב באופן רשמי לאמן את נבחרת הנוער, כפי שפורסם לראשונה ב-ynet ספורט.

 

 

עם הכרזתו על מעבר לחיים הפוליטיים, הודיע אוחנה כי הוא מתפטר מנבחרת הנוער - תפקיד בו כיהן מאז חודש יוני 2008. המאמן וראשי ההתאחדות הוציאו בשבוע שעבר הודעה משותפת על סיום ההתקשרות בין הצדדים, אלא שבחוזהו של אוחנה, אשר מסתיים בעוד כשנה וחצי, ישנו סעיף אשר איפשר למאמן לחזור בו מהתפטרות תוך תקופה של חודש ימים.

 

חזר לכדורגל הישראלי מהר מהצפוי. אוחנה (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
חזר לכדורגל הישראלי מהר מהצפוי. אוחנה(צילום: עוז מועלם)

 

בשל המצוקה הכספית בה שרויה ההתאחדות לכדורגל, קיוו ראשיה לחסוך את עלותו הגבוהה של אוחנה (כחצי מיליון שקל לשנה) ולמנות מאמן זול יותר. עם זאת, בהתאחדות מתכוונים בכל אופן לבצע בקרוב קיצוץ רוחבי בשכרם של כל בעלי התפקידים וביניהם גם אוחנה.

 

"אני רוצה להודות ליו"ר ההתאחדות, עופר עיני ולמנכ"ל ההתאחדות, רתם קמר,

על האמון שנתנו בי ועל כך שהיו הוגנים", אמר הערב אוחנה. "רציתי לתרום לחברה הישראלית גם בשדה הפוליטי, אבל בנסיבות שנוצרו ובשיח התקשורתי שהתפתח מרגע ההודעה, החלטתי לוותר על המסע הזה. אני ממשיך בנבחרת עם מוטיבציה גדולה והמון אהבה. טוב לי בהתאחדות ובנבחרת הנוער ויש עוד עבודה רבה לטובת עתיד הכדורגל שלנו".

 

יו"ר ההתאחדות, עופר עיני: "ההתאחדות לכדורגל היתה ועדיין מרוצה מתפקודו של אוחנה כמאמן נבחרת הנוער, ורואה חשיבות רבה בכך שאחד משחקני העבר הגדולים של הכדורגל הישראלי עובד עם דור העתיד שלנו. לא הייתה לי כל כוונה להשתמש בפרידה של שלושה ימים כתירוץ לכך שלא לאפשר לאוחנה להמשיך לאמן את הנבחרת. אין לי ספק לגבי המחויבות שלו לתפקיד, ואני רוצה לאחל לו בהזדמנות הזאת שוב הצלחה בתפקיד".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אהרוני
אלי אוחנה
צילום: אורן אהרוני
מומלצים