שתף קטע נבחר

חשד להטרדה: המפקד הורחק מהתחנה

המחלקה לחקירות שוטרים חקרה במשך חמש שעות את מפקד התחנה מהדרום החשוד בהטרדת שלוש שוטרות. הוא שוחרר בתנאים מגבילים

מפקד תחנת המשטרה מהדרום שנגדו הוגשה תלונה על חשד שהטריד מינית שוטרות הורחק מהתחנה למשך 14 יום ונאסר עליו ליצור קשר עם שוטרות ושוטרים.

 

מפקד התחנה נחקר אמש במשך חמש שעות ושוחרר בתנאים מגבילים. לפי החשד הטריד שלוש שוטרות. בחלק מהמקרים מדובר בהטרדות מילוליות בוטות.

 

עדכונים שוטפים - גם בטוויטר של ynet

 

השוטרת שהתלוננה ראשונה סיפרה כי בעת שהייתה בחודש החמישי להריונה, פנה אליה מפקד התחנה במסגרת ישיבה ושאל אותה באיזה חודש היא. כשענתה לו שהיא בחודש החמישי אמר, לדבריה, שיש לו פנטזיה מינית לקיים יחסי מין עם בחורה בחודש החמישי. על פי התלונה, במסגרת התכתבויות ווטסאפ שאל מפקד התחנה את השוטרת מה בכוונתה ללבוש לערב היחידה, ואף ביקש שתשלח לו תמונות שלה בחצאית באומרו "כולה חצאית".

 

עוד על פי הנטען בעלה פנה אל קצין האג"מ ולמחרת היא זומנה לשיחה עם מפקד התחנה, שאמר שהוא לא רואה בעין יפה את העובדה שבעלה "מתערב לה בעבודה". לאחר כמה ימים, כך סיפרה, סבלה מהתנכלות נוספת כשמפקד התחנה הרים את קולו וגער בה שהיא אישיות לא רצויה במשרדי התחנה.

 

הפרשה הזו מצטרפת לשורת פרשיות שמביכות את המשטרה בשנתיים האחרונות. לאחר פרישת חמישה ניצבים מהשירות בשל הסתבכויות שונות, המקרה האחרון נגע לסגן המפכ"ל, ניצב ניסים מור, שפוטר בגין חשד שביצע מעשים מגונים בשוטרת זוטרה והטריד אותה מינית. כמו כן, מור חשוד כי קיים קשר פסול עם שש שוטרות שונות.

 

מפכ"ל המשטרה רב ניצב יוחנן דנינו התייחס אמש לשערוריות שאופפות בתקופה האחרונה את המשטרה. "אכן משטרת ישראל חוותה אירועים קשים ומביכים מאוד, ואני לא מאחל לאף אחד לשבת מול הסגן שלו שהוא עובד איתו שנים רבות כשהוא צריך לפטר אותו", אמר בהתייחסו לפיטוריו של הסמפכ"ל ניסים מור שנחשד בעבירות מין. חרף הביקורת התעקש המפכ"ל: "אין אף גוף במדינת ישראל שמטפל בנחישות ובאפס סובלנות בחריגות מהנורמות והפרת משמעת כמו משטרת ישראל".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים