שתף קטע נבחר

הסדר טיעון לאביו של אייל גולן: עד שנה וחצי מאסר בגין ניצול קטינות לזנות

כתב האישום נגד דני ביטון יוגש במסגרת הסדר לגבי עבירות ב-3 מתלוננות. המטרה: לחסוך מהן את הצורך להעיד. הוא יידרש גם לפצות אותן כספית

הסדר טיעון בין הפרקליטות לבין דני ביטון, אביו של הזמר אייל גולן, שיואשם בשורה של עבירות מין בשתי נערות ובגירה אחת. המדינה מבקשת לגזור עליו שנה וחצי מאסר בפועל ופיצוי כספי לכל אחת מהקורבנות, בעוד ההגנה מבקשת שהעונש יהיה פחות משנת מאסר. הנימוק של הפרקליטות להגעה להסדר היה הרצון לחסוך מהמתלוננות את הצורך להגיע לבית המשפט ולהעיד. כך פרסם הערב (יום ג') גיא פלג.

 

עדכונים שוטפים - גם בטוויטר של ynet

 

פרשת עבירות המין - כתבות נוספות:

 

ההחלטה על התקבלה אחרי כמה ישיבות שימוע לפני הגשת כתב אישום, ובהן התקיים משא ומתן בין הצדדים כך שכתב האישום יוגש במסגרת ההסדר. העבירות שבהן יואשם ביטון הן הבאת אדם למעשה זנות בנסיבות מחמירות, ניצול קטינים לזנות ועוד.

 

בתחילה אמור היה כתב האישום לכלול שש מתלוננות, אולם במסגרת ההסדר יהיו בתיק שלוש מתלוננות בלבד. בנוסף למאסר תבקש המדינה פיצוי של כ-50 אלף שקל לכל אחת.

 

במהלך החקירה של הפרשה, כשהבן עוד היה חשוד, סיפר אייל גולן לשוטרים על מפגש מיני עם בחורה שהביא אביו לדירתו: "אני לא זוכר בדיוק מתי, אבל במהלך השנה האחרונה אבא שלי הגיע אליי הביתה עם שתי בחורות. אחת מהן הציגה עצמה כ-ע', בת 21, והתחילו ביני לבינה עניינים שהגיעו לקטע של מין אוראלי.

 

"תוך כדי זה שהיא ביצעה בי מין אוראלי הרגשתי משהו לא בסדר ולא בטוח בקשר לגיל שלה. משהו בהתלהבות שלה לא נראה לי. בזמן שע' ביצעה בי מין אוראלי אבא שלי והבחורה השנייה היו בסלון לידנו. אחרי שלוש דקות עצרתי ושאלתי אותה שוב לגילה והיא אמרה לי שהיא שיקרה והיא בת 17 וחצי 18, התלבשתי. כעסתי מאוד על אבא שלי ואמרתי לו שבגללו הקריירה שלי תיהרס".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
דני ביטון
צילום: מוטי קמחי
מומלצים