שתף קטע נבחר

מי יהיה קמע הנבחרת? הנחליאלי מול היעל

בחירות 2015, גרסת ההתאחדות לכדורגל: האזרחים יוכלו לבחור עד ה-10 במארס את בעל החיים שיזכה בתפקיד הנחשק - המעודד הלאומי

ההתאחדות הכדורגל של ישראל השיקה היום (ה') קמפיין לבחירת הדמות שתוגדר כמעודד הלאומי - הנחליאלי מול היעל. "אלטשולר-שחם", נותנת החסות הראשית של נבחרת ישראל, הצטרפה ליוזמה והמטרה היא לאפשר לאזרחי המדינה, לאוהדי ואוהדות הנבחרת לקחת חלק במסע בחירות אלטרנטיבי. ההצבעה תסתיים ב-10 במארס, אז תיחשף לראשונה זהות המנצח.

 

 

"התהליך שהוביל לבחירה בין בעל חיים עם תכונות אנושיות לבין דמות אנושיות היה מורכב ונמשך יותר מחודש", נאמר בהודעת ההתאחדות. "בסופו של דבר הוחלט להעדיף האנשה של בעל חיים המזוהה עם הטבע הישראלי. הנחליאלי והיעל מקפלים בתוכם תכונות המוכרות לכל הישראלים ומזוהות על ידם. שתי הדמויות גם אהובות על הקהל, כפי שנמצא בכל הבחינות המקדימות שנעשו".

 

מערכת בחירות צמודה? המועמדים (צילום: באדיבות ההתאחדות לכדורגל) (צילום: באדיבות ההתאחדות לכדורגל)
מערכת בחירות צמודה? המועמדים(צילום: באדיבות ההתאחדות לכדורגל)

 

"ההתאחדות לא רצתה להנחית על הקהל את אחת הדמויות וברוח מערכת הבחירות הפוליטית בימים אלו, הוחלט להוסיף אלמנט משעשע ומשתף בצורת מערכת בחירות בין הנחליאלי ליעל. מערכת

 הבחירות תכלול עימותים בין שתי הדמויות, שירים, טקסטים הומוריסטיים ועוד הרבה הפתעות, ובסופו של דבר הצבעה באתר ייעודי עד להכרזה על הזוכה".

 

יו"ר ההתאחדות, עופר עיני: "הפתיחה המוצלחת של קמפיין מוקדמות יורו 2016, כמו גם העובדה שהכרטיסים לכל משחקי הנבחרת נמכרו, מלמדים עד כמה אזרחי המדינה מחוברים לכדורגל ולנבחרת הלאומית. מעבר לכדורגל, אנחנו רוצים לספק לקהל, לאוהדים, עוד חוויות, עוד ריגושים ועוד הנאה".

 

קפטן נבחרת ישראל, טל בן חיים: "אני מקווה שזאת תהיה מערכת בחירות בלי לכלוכים ובלי מכות מתחת לחגורה. יהיה כיף גדול לצרף אלינו שותף נוסף, ואני בטוח שזה יוסיף לאווירה המדהימה במשחקי הנבחרת".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: באדיבות ההתאחדות לכדורגל
הנחליאלי והיעל
צילום: באדיבות ההתאחדות לכדורגל
מומלצים