שתף קטע נבחר

רמה"ש: השחקנים הפגינו בבניין העירייה

השחקנים שטוענים כי לא קיבלו משכורות מזה שלושה חודשים, השביתו את האימון ופתחו במחאה. היו"ר ליאור סילוק: "אין לנו יכולת להמשיך בלי ההקצבות. אם הקבוצה לא חשובה לעיר רמה"ש, אז לא תהיה קבוצה"

לא שקט בהפועל רמה"ש. שחקני הקבוצה מהליגה הלאומית החליטו שלא להתאמן היום (א'), זאת כיוון שחייבים להם שלוש משכורות והם לא רואים פתרון לבעיה. כמו שהדברים נראית כעת, לא ברור אם ומתי יחזרו להתאמן.

 

שחקנים בקבוצה סיפרו כי מחודש נובמבר הם לא קיבלו משכורות וכי יש ביניהם כאלה שמתקשים לגמור את החודש. גם הצוות המקצועי לא קיבלו את שכרו. השבוע הם היו אמורים לקבל משכורת אחת, אבל לפני האימון הבוקר השחקנים התבקשו שלא להפקיד את הצ'קים שמועד פרעונם היה ביום רביעי הקרוב, כיוון שלא נכנסו כספים מהעירייה. זה היה האות למחאת השחקנים, שהביעו אכזבה גדולה והודיעו שהם לא מתאמנים.

 

שחקני רמת השרון מתבצרים בבניין העירייה, היום ()
שחקני רמת השרון מתבצרים בבניין העירייה, היום

 

השחקנים החליטו שלא לשבת בשקט וממגרש האימונים הם יצאו במשותף להפגין בבניין העירייה.

השחקנים נכנסו לעירייה, והחליטו שלא יעזבו את המקום עד שיקבלו הסברים מראש העירייה, שירה אבין.

 

מנכ"ל הפועל רמה"ש , ליאור סילוק, אישר את הידיעה, והוסיף: ”לצערי, מזה תשעה חודשים, מאז הצטרפו חברי העמותה החדשה, לא הועברו אלינו תקציבים. חברי העמותה לקחו הלוואות במאות אלפי שקלים כדי להמשיך להפעיל את קבוצת הכדורגל הפועל רמה"ש. אין לנו יכולת להמשיך בלי ההקצבות. אם קבוצת כדורגל ייצוגית לא חשובה לעיר רמה"ש, אז לא תהיה קבוצה. השחקנים מבקשים תשובות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יובל חן
מאסו במצב. שחקני רמה"ש
צילום: יובל חן
מומלצים