שתף קטע נבחר

סער למען הליכוד: "חשוב לחזק את התנועה"

חצי שנה אחרי שהדהים את המערכת הפוליטית והודיע על פסק זמן ציבורי השתתף שר הפנים לשעבר בכנס הליכוד: "האם נפקיר את לב ארצנו?"

גדעון סער מתגייס למען הליכוד: שר הפנים לשעבר הודיע הערב (יום ב') באופן פומבי לראשונה מאז פרישתו על התגייסותו לקמפיין הליכוד לקראת הבחירות הקרובות. סער השתתף בכנס של פעילי המפלגה בחולון ואמר: "אנחנו בימי מבחן וכולנו צריכים להתגייס למען התנועה, נתבקשתי לסייע בכינוסים ברחבי הארץ כולה לפני הבחירות ונעניתי בחיוב".

 

 

עם כניסתו למטה התקבל סער במחיאות כפיים סוערות מצד עשרות הפעילים. "בימים אלו חשוב לחזק את התנועה", אמר סער בפתח דבריו. "בימי מבחן כשהבחירות בפתח חשוב שכולנו נהיה מאוחדים למען התנועה". סער תקף את יו"ר המחנה הציוני יצחק הרצוג והתייצב לצד ראש הממשלה: "הרצוג אמר שבנימין נתניהו אשם באירועי 'טיסת השוקולד' ואני שואל מה הדבר הבא שראש הממשלה יואשם בו?".

 

סער בכנס הערב. התגייס למען קמפיין הליכוד (צילום: איתי בלומנטל) (צילום: איתי בלומנטל)
סער בכנס הערב. התגייס למען קמפיין הליכוד(צילום: איתי בלומנטל)

סער אמר עוד בדברי הביקורת שלו על יו"ר המחנה הציוני כי "הרצוג גם הצהיר שיחדש את המשא ומתן עם הפלסטינים והודיע שייסע לרמאללה לפרלמנט הפלסטיני כדי להעביר חזון של תקווה, ואני אומר בפרלמנט הפלסטיני יש רוב של חברי חמאס ואתמול אפילו מצרים הכריזה שחמאס הוא ארגון טרור. אם הרצוג ייבחר לראשות הממשלה, איך הוא ייסע לפרלמנט חמאס? בנוסף, בראש הפרלמנט הפלסטיני מכהן איש חמאס, ואני שואל את הרצוג, הוא הזמין אותך לשם?".

 

בהמשך דבריו אמר סער לפעילים כי שלוש חזיתות מאיימות על מדינת ישראל וציין כי רק הליכוד ידאג לביטחון תושבי ישראל. לדבריו, "האם אנחנו במו ידינו נפקיר את לב המדינה ולב ארצנו ואת שטחי יהודה ושומרון וניצור במו ידינו חזית שתאיים על ביטחון רוב אזרחי ישראל שגרים בשפלת החוף ואזור

ירושלים? את זה כליכוד אנחנו שוללים על הסף. למדנו ממורנו מנחם בגין שהזכות של ישראל וזכותנו על הארץ קשורה בביטחון הלאומי וברגע שרואים שפגענו בהתיישבות בסופו של דבר נפגע הביטחון של הישראלים במעגלים רחבים כמו שקרה לאחר הנסיגה החד-צדדית מגוש קטיף וחבל עזה".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: איתי בלומנטל
חזר מבחוץ. סער
צילום: איתי בלומנטל
מומלצים