שתף קטע נבחר

דיסקין: "הגיע הזמן להתפכח מהפוזות של נתניהו"

ראש השב"כ לשעבר גילה כי דווקא בתקופת רה"מ הנוכחי הואצה ההתקדמות האיראנית אל עבר הפצצה. "פי 6 יותר צנטריפוגות, פי 12 יותר אורניום מועשר, כור מים כבדים ועוד", פירט. "נתניהו נכשל קשות מול הגרעין האיראני, הנאום הוא מסך עשן"

ראש השב"כ לשעבר תוקף את ראש הממשלה בנימין נתניהו וגילה כי דווקא בתקופתו הואץ המרוץ האיראני לגרעין. "הגיע הזמן להתפכח מהדיבורים ומהפוזות של נתניהו. זה חלון ראווה בלבד שאין מאחוריו כלום", צייץ הערב (יום ה') דיסקין. "היו ראשי ממשלות שידעו לקבל החלטות היסטוריות - בגין, רבין, שרון ואחרים - גם כשהדרג הביטחוני לא האמין במהלכים מסוימים. לנתניהו אין את זה".

 

דיסקין צידד בראש המוסד בעבר מאיר דגן, בעימות שלו מול נתניהו. "דגן לא מטעה. על פי 'גוגל' נתניהו נכשל קשות מול הגרעין האיראני", כתב דיסקין, כשהוא רומז לאמירה של נתניהו השבוע בקונגרס, לפיה אין צורך בסוכנות ביון כדי לאמוד את המסוכנות של הסכם עם איראן, אלא מספיק להסתכל בגוגל.

 

"פי 6 יותר צנטריפגות, פי 12 יותר אורניום מועשר, כור מים כבדים לפלוטוניום, אורניום מועשר ל-20 אחוז ועוד", פירט דיסקין את ההתקדמות האיראנית לגרעין בתקופת נתניהו. "הכול הואץ דווקא בתקופתו כראש ממשלה. הנאום הוא מסך עשן על כישלונותיו. אכן יש מקום לדאגה מהדרך לשומקום אליה הוא מוביל אותנו כבר שש שנים. הדרך הזו תהרוס את המדינה היהודית והדמוקרטית שמייסדי המדינה בנו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלכס קולומויסקי
יובל דיסקין
צילום: אלכס קולומויסקי
מומלצים