שתף קטע נבחר

אלי אוחנה ומיכאל זנדברג החנו בחניית נכים

מאמן נבחרת הנוער שהגיע לקורס מנהלים ספורטיבים בבית הנבחרות בשפיים, העדיף להשאיר את רכבו במקום השמור לנכים, למרות שבמקום היו מקומות פנויים נוספים. אוחנה הגיב: "קיבלתי את אישור המנהל". זנדברג הכחיש למרות הצילום הברור: "האוטו חנה בחנייה חוקית"

מאמן נבחרת הנוער אלי אוחנה והכדורגלן מיכאל זנדברג נצפו היום (א') מחנים את רכבם בחניית נכים, למרות ששניהם אינם מחזיקים בתו נכה על האוטו.

 

השניים הגיעו לקורס המנהלים הספורטיביים של ההתאחדות לכדורגל, שנפתח היום בבית הנבחרות בשפיים, אך למרות שבהמשך היו מקומות חנייה פנויים נוספים, הם העדיפו את החנייה הקרובה לפתח הבניין.  

 

ההונדה סיביק של אלי אוחנה חונה בחניית נכים (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
ההונדה סיביק של אלי אוחנה חונה בחניית נכים(צילום: אורן אהרוני)

 

דווקא בהמשך, כשמגרש החניה התמלא, החליטו משתתפים נוספים בקורס שהגיעו למקום ולא מצאו מקום חנייה, שלא ללכת בעקבות אוחנה וזנדברג והעדיפו להשאיר את רכבם על החול בסמוך, במרחק 100 מטרים נוספים בלבד מהכניסה. 

 

אוחנה הגיב: "קיבלתי את רשותו של המנהל, אריה הרשקוביץ (מנהל בית הנבחרות). לישראל בכר (עובד בהתאחדות) השארתי את המפתחות. הוא אמר שלא אמורים להגיע שום נכים בשלב הזה. השארתי לו את המפתחות כדי שיוציא את האוטו, כי כל החניה של בית הנבחרות הייתה עמוסה. בלי אישור שלו בוודאי לא הייתי חונה שם.

 

יש לפחות עשרה רכבים בכל מקומות החנייה של הנכים, לא רק הרכב שלי. זה הכל ברשותו של ישראל בכר והשארתי לו את המפתחות במידה שיש סיכוי של 1 ל-1,000 שיבוא מישהו שצריך את החניה. המפתחות היו ברשותו כדי להזיז את האוטו במקרה הצורך".

 

הצילום מוכיח: זנברג התעלם מהסימון הברור (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
הצילום מוכיח: זנברג התעלם מהסימון הברור(צילום: אורן אהרוני)

הצילום של זנדברג מהמדרכה (צילום: מיכאל זנדברג) (צילום: מיכאל זנדברג)
הצילום של זנדברג מהמדרכה(צילום: מיכאל זנדברג)
 

 

זנדברג שלח תמונה ואמר בתגובה: "רק בשטויות אתה מתעסק, אה? ממש לא החניתי בחניית נכים. אתה יכול לבוא לבדוק, האוטו, עדיין שם. אם אתה רוצה אני יכול לצלם לך. הנה האוטו חונה בשמחה בחנייה חוקית ואפורה. אתה רגוע?".

 

יש לציין כי זנדברג צילם מהמדרכה, ממנה לא נראה הסימון הברור של החנייה השמורה לנכים. בצילום של ynet ספורט מזווית הכניסה, נראה בבירור על הכביש הסימון לפיו המקום שמור לרכב עם תו נכה.  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים