שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  קריאה לתיקון: ג'יפ תזמין 78 מכוניות בישראל

  חברת ג'יפ תבצע קריאה לתיקון בישראל לדגמי גרנד צ'ירוקי וקומנדר משנת הייצור 2008. הסיבה: כיבוי מנוע פתאומי

  חברת מכשירי תנועה, יבואנית הדגמים האמריקאים של קונצרן פיאט-קרייזלר, תזמין למוסך 78 בעלי ג'יפ גרנד-צ'ירוקי וקומנדר. המכוניות, כולן משנת הייצור 2008, יוזמנו עקב מתג הנעה לקוי אותו יש צורך להחליף. יש להזכיר כי הקריאה לתיקון של קרייזלר זהה מעשית לזו שפגעה בג'נרל מוטורס לפני כשנה, במסגרתה הוזמנו מיליוני מכוניות למוסך. בניגוד לקריאה לתיקון של GM הקשורה ישירות למותם של יותר מ-60 בני אדם בתאונות דרכים, לא ידוע על תאונות הקשורות לקריאת התיקון של קרייזלר.

   

  ג'יפ גרנד צ'ירוקי ()
  ג'יפ גרנד צ'ירוקי

   

  על-פי הודעת פיאט קרייזלר, בשורה של דגמים בהם ג'יפ קומנדר וגרנד צ'ירוקי, קרייזלר טאון אנד קאנטרי, דודג' גרנד קראוואן וג'רני מהשנים 2008 עד 2010, הלקוחות מתבקשים להסיר את מפתח הרכב ממחזיק המפתחות ולהשתמש בו בנפרד - זאת כדי לצמצם את הסיכוי שמשקל עודף יוביל לתנועת המפתח ודימום המנוע. בישראל כאמור המלצה זו מתייחסת רק לדגמי הגרנד צ'ירוקי וקומנדר. לאחר החלפת מתגי ההנעה הלקוחות יוכלו להחזיר את מפתח הרכב לצרור המפתחות.

   

  הקריאה לתיקון תבוצע בעוד מספר שבועות, שכן היצרנית ממתינה עדיין לאספקת רכיבים. בהתאם לתקנות הרכב בישראל, כל פעולה הנדרשת כחלק מקריאה לתיקון, מבוצעת על חשבון היצרנית - והלקוחות אינם נדרשים לשלם דבר.

   

  מחברת מכשירי תנועה נמסר כי עם התחלת ביצוע הקריאה לתיקון, יימסרו הודעות לבעלי המכוניות הנכללות בקריאה. חשוב לשים לב כי לאחר שקיבלתם הודעה מסוג זה, עליכם לבצע את התיקון בתוך חצי שנה. לאחר תקופה זו רישיון הרכב לא יחודש והשימוש בו ייאסר.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים