שתף קטע נבחר

כחלון מגנה: המאמר על אלמנת הקצין מזעזע

"היא הרגה את בעלה ואז בוכה שהיא אלמנה", נכתב בכותרת המאמר של חגי הוברמן ב"ערוץ 7" על מיכל קסטן-קידר. יו"ר כולנו, משה כחלון: "זה מקומם. להשתמש במשפחות שכולות ככלי ניגוח פוליטי זה מעשה מגונה"

משה כחלון יוצא נגד המאמר שפורסם ב"ערוץ 7" ותוקף בחריפות את אלמנת הקצין הבכיר ביותר שנהרג ב"צוק איתן". "הדברים שכתב חגי הוברמן מזעזעים, מקוממים וטוב יותר היה אם לא היו נאמרים", אמר היום (ב') יו"ר מפלגת כולנו, בעקבות אותו מאמר שעורר סערה על מיכל קסטן-קידר, אלמנתו של סא"ל דולב קידר

 

בהתייחסות למאמר הבוטה, שנכתב לאחר הופעתה של קסטן-קידר בעצרת להחלפת השלטון בכיכר רבין במוצאי שבת, אמר עוד כחלון: "אנחנו מחבקים את המשפחות השכולות לאורך כל ימות השנה וחושבים ששימוש בהן ככלי ניגוח פוליטי הוא מעשה מגונה שאין לו מקום בחברה הישראלית".

מיכל קסטן-קידר, לצד בעלה שנפל (צילום: אלבום משפחתי) (צילום: אלבום משפחתי)
מיכל קסטן-קידר, לצד בעלה שנפל(צילום: אלבום משפחתי)

המאמר שעורר סערה ()
המאמר שעורר סערה

 

 

במאמר שכותרתו "הרגה את בעלה ובוכה שהיא אלמנה" תקף אתמול כתב ערוץ 7 הוברמן את קסטן קידר, אלמנתו של הקצין שנפל בצוק איתן בעת שהגן על יישובי עוטף עזה. בסיום המאמר הוא כתב: "סליחה על הקלישאה החבוטה, אבל הנאום שלך הוא בדיוק, אבל בדיוק, הדוגמה למי שהורגת (גם אם בעקיפין) את הבעל שלה, ואז בוכה שהיא אלמנה".

 

הוברמן כתב בין היתר במאמר: "כיוון שהגברת קסטן קידר נאמה בעצרת פוליטית על תקן של אלמנת מלחמה, כאשר כל הניסיון המדיני והביטחוני שלה מבוסס על העובדה שבעלה נהרג ב'צוק איתן', אני רואה בכך היתר ברור להתייחס לטיעוניה, ואפילו בחריפות". הוא פנה לקסטן וקידר וכתב: "את איבדת את בעלך, איבדת את התקווה לחיים אחרים טובים יותר, רק בגלל שלפני 10 שנים היו אנשים שהקשיבו לדעות כמו שלך, הקשיבו לגנרלים המזדקנים דוגמת מאיר דגן שעמד לצידך על הבמה, אשר הרעיפו על הציבור עצות מלומדות שחייבים לסגת חד-צדדית מרצועת עזה, כי אחרי הנסיגה המצב הביטחוני של ישראל יהיה טוב יותר, לא יהיו עוד מלחמת מהרצועה, ובטח לא יירו משם רקטות".

 

סא"ל דולב קידר, בן 38 ממודיעין, נהרג בהיתקלות עם מחבלים בשעות הבוקר המוקדמות ביומו ה-14 של מבצע "צוק איתן", מאש נ"ט שנורתה לעבר רכב הסיור שלו בתקרית החדירה ממנהרה מרצועת עזה, בעת שהגן על יישובי עוטף עזה. כמה שעות לפני שנהרג הספיק סא"ל קידר לתדרך את מאות פקודיו סמוך לגבול, התריע בפניהם על סכנת החדירה ממנהרות והורה להם להגביר ערנות ולחתור למגע עם המחבלים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
מיכל קסטן-קידר בכיכר רבין
צילום: מוטי קמחי
צילום: מוטי קמחי
משה כחלון
צילום: מוטי קמחי
מומלצים